Oprava: Nekonzistentní výsledky, je-li spustit složitější dotaz pomocí operátoru použít v programu SQL Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2428310 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy aplikace Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jeden soubor ke stažení. Opravy jsou kumulativní a každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008 R2 opravit vydáním.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft SQL Server 2008 R2, můžete obdržet nekonzistentní výsledky při spuštění složitější dotaz, který se používáPOUŽITÍoperátor.

POZNÁMKA:V takovém případě zobrazí správný výsledek při použitíSÍLA OBJEDNÁVKYNápovědu pro dotazů v dotazu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože optimalizaci dotaz vybere plán nesprávné spuštění dotazu.

Úchyty Optimalizátor dotazůSESKUPIT PODLEpredikát pro více sloupců pomocí fyzické operátoru plán provedení. Operátor Vypíše všechny seskupené sloupce v seznamu výstup a tyto sloupce nelze seskupit. Proto dotazu může vrátit nesprávný výsledek.

POZNÁMKA:Je například fyzická operátoraAgregační datového prouduoperátor.

Například Optimalizátor dotazů generujeGROUP BY ColA, ColBklauzule interně proti v následující tabulce:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
ColAColB
00
01
Optimalizátor dotazů mohou nesprávně generovat plán provádění vracející iColAandColBsloupce. Tyto sloupce jsou seskupenyColAsloupce v seznamu výstup. V tomto příkladu může náhodně vrátit dotaz0Nebo1V seznamuColBsloupec-li hodnoty vColAse sloupci0.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému byla vydána prvních 5 kumulativní aktualizace. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2438347Kumulativní balíček aktualizace 5 pro SQL Server 2008 R2
POZNÁMKA:Sestavení jsou kumulativní a každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008 R2 opravit vydáním. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Další informace

Ověřte, zda se jedná o problém, zobrazit plán vykonání problematické dotazu a poté se vraťte skupiny operátorů. Zkontrolujte například datový proud souhrnných operátor operátor agregační hodnotu hash, operátor odlišné řazení a operátor segmentu. Je-li v seznamu výstupních sloupců je delší než seskupených sloupců seznamu, které se jedná o problém.

Odkazy

Další informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové model obsluhovaní je k dispozici u týmu pro SQL Server pro opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů pro balíčky aktualizací softwaru serveru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2428310 - Poslední aktualizace: 31. prosince 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2428310 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2428310

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com