Páskové zálohovací jednotky podporované pomocí programu Backup systému Windows 98

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 242864 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje vašeho problému s hardwarem, prosím naleznete následující webu společnosti Microsoft k dispozici další články o hardwaru:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje seznam jednotek záložní pásky, podporovaného programu Microsoft Backup, který je součástí systému Windows 98.

Další informace

Program Backup, který je součástí systému Windows 98 podporuje následující jednotky záložní pásky:
 • 8 mm
 • Wide 3010 a 3010
 • Wide 3020 a 3020
 • DAT (DDS1 a 2)
 • DC 6000
 • DLT
 • QIC 80 a 80 šířku
 • TR1, 2, 3 a 4 (Travan)
 • Vyměnitelné médium (diskety, Iomega Jaz nebo SyQuest kazety)
Program Backup, který je součástí systému Windows 98 můžete použít k obnovení zálohy provedené pomocí nástroje Backup, který je součástí systému Windows 95, ale nelze obnovit zálohy pořízené pomocí nástroje Zálohování v systému MS-DOS součástí systému MS-DOS 6.x nebo dříve.

Poznámka: zálohování programu, který je součástí systému Windows 98 může pracovat jiných jednotek záložní pásky, které nejsou uvedeny v tomto článku.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Další informace o programu Microsoft Backup, který je součástí systému Windows 98 naleznete v kapitole 27, "Obecné odstraňování" v sadě Microsoft Windows 98 Resource Kit.

Vlastnosti

ID článku: 242864 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kbhardware kbinfo KB242864 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:242864

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com