Malé soubory GIF s IIS zápatí dokumentu nezobrazují

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 242894 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud jsou pro složku ve verzi 4.0 povolena zápatí dokumentů Internet Information Server (IIS), soubory malý obrázek (přibližně 150 bajtů) umístěný ve složce nejsou zobrazeny v aplikaci Internet Explorer.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer verze 5.01. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
267954Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.01 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer verze 5.01 Service Pack 1.

Další informace

Poznámka: Tento problém je také vyřešeny v systému Microsoft Windows 2000 v květnu 18, 2000, aktualizace zabezpečení. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
262509Oprava pro rámec domény Verification '' cookie neoprávněný přístup,' ' chybně Component Attribute a WPAD falešného chyb zabezpečení

Vlastnosti

ID článku: 242894 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix KB242894 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:242894
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com