Küçük GIF dosyaları, IIS belge altbilgi ile görüntülenir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 242894 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Küçük resim dosyaları (yaklaşık 150 bayt) klasöründe bulunan, belge altbilgileri ınternet ınformation Server (IIS) IIS 4. 0'da bir klasör için etkinleştirilmişse, ınternet Explorer'da görüntülenmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5.01 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
267954En son Internet Explorer 5.01 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak ınternet Explorer sürüm 5.01 giderilmiştir Service Pack 1 '.

Daha fazla bilgi

Not, bu sorun ayrıca Microsoft Windows 2000'de, Mayıs 18, 2000 tarafından güvenlik güncelleştirmesi çözümlendi. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
262509'Çerçeve etki alanı doğrulaması, '' yetkisiz Cookie Access,' ' hatalı biçimlendirilmiş bileşeni özniteliğini' ve 'WPAD Sızdırma' güvenlik açıkları için kullanılabilir bir düzeltme eki

Özellikler

Makale numarası: 242894 - Last Review: 25 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbie501sp1fix KB242894 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:242894
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com