Problém přístup soubory HTML ve veřejné složce Exchange pomocí Outlook Web Access

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 242948 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o získání přístupu k souborům jazyk HTML (HTML), které byly umístěny ve veřejné složce serveru Microsoft Exchange pomocí aplikace Microsoft Outlook Web Access 5.5 Internet Explorer 5 může přestat reagovat (zablokuje se). Tento problém je specifické pro aplikaci Internet Explorer 5.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer verze 5.01. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
267954Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.01 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer verze 5.01 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 242948 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbfix kbqfe KB242948 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:242948

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com