Řešení potíží s aplikací Outlook adresář Offline v prostředí Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2429946 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak řešit následující problémy adresář Offline v aplikaci Microsoft Outlook v prostředí Microsoft Office 365:
 • Uživatelé nemohou stahovat adresář Offline.
 • Dochází k chybám synchronizace adresáře Offline.
 • Při použití Offline adresáře odesílat uživatelům e-mailové zprávy zobrazí nondelivery sestavy (NDR) zprávy.
 • Při spuštění se zobrazí následující chybová zpráva Odesílání a přijímání příkaz v aplikaci Outlook v režimu serveru Exchange s mezipamětí:
  Úkol 'Microsoft Exchange Server ' ohlásil chybu (0x8004010F): "operace se nezdařila. Objekt nebyl nalezen. "

POSTUP

Chcete-li tyto potíže odstranit, postupujte takto. Po provedení každého kroku zkontrolujte, zda je adresář Offline problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, nemusíte pokračovat k dalšímu kroku. Pokud problém není vyřešen, přejděte k dalšímu kroku.

Krok 1: Ujistěte se, že je aktuální globální seznam adres (GAL)

Zkontrolujte, zda je aktuální globálním seznamu adres. Chcete-li to provést, ujistěte se, že můžete zobrazit všechny změny v globálním seznamu adres pomocí aplikace Microsoft Outlook Web App. Pokud nejsou k dispozici v globálním seznamu adres očekávané změny, změny nebude replikován do adresáře Offline.

Poznámka: Pokud změnit schéma služby Active Directory v prostorách a Windows Azure synchronizace nástroj stále nejsou tyto změny správně synchronizovat, přejděte na následující web společnosti Microsoft další informace o řešení tohoto problému:
Poradce při potížích s synchronizace adresářů
Pokud Online adresář je správné, ale je stále nesprávný adresář Offline, přejděte k dalšímu kroku.

Krok 2: Ruční stažení adresáře Offline a ujistěte se, zda je povolen režim serveru Exchange s mezipamětí

Ručně stáhněte adresář Offline v aplikaci Outlook. To může také vyřešit problémy zprávu nondelivery Pokud používáte zastaralou verzi adresáře Offline. Další informace o tom, jak ručně stáhnout nejnovější kopii adresáře pro režim Offline, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2427141 Nelze vyhledat uživatele v adresáři offline ve službách Office 365
Zkontrolujte, zda je aplikace Outlook nastavená pro použití režimu serveru Exchange s mezipamětí. Postupujte takto:
 1. Proveďte jednu z následujících akcí:
  • Pokud používáte aplikaci Outlook 2007, klepněte na tlačítko Nástrojea potom klepněte na tlačítko Nastavení účtu.
  • Pokud používáte aplikaci Outlook 2010, klikněte na tlačítko Soubor na pásu karet Office klepněte na tlačítko Nastavení účtua potom klepněte na tlačítko Nastavení účtu.
 2. V dialogovém okně Dialogové okno nastavení e-mailu Vyberte účet Microsoft Exchange a potom klepněte na tlačítko Změna.
 3. V dialogovém okně Nastavení serveru Microsoft Exchange Dialogové okno pole, ujistěte se, zda je zaškrtnuto políčko Použít režim serveru Exchange s mezipamětí .

Krok 3: Zkontrolujte, zda je spuštěna služba převést služby BITS (Background Intelligence)

Zkontrolujte, zda je v počítači spuštěna BITŮ. Aplikace Outlook používá k připojení na adresu URL, která je poskytována služba Automatická konfigurace BITŮ. Chcete-li zjistit, zda je spuštěna služba BITS, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Ovládací Panel, klepněte na tlačítko Nástroje pro správua potom klepněte na tlačítko Služby.
 2. V seznamu služeb klikněte na tlačítko. Background Intelligence Transfer Servicea ujistěte se, že je nastaven stav služby Spuštění.
 3. Pokud nelze spustit služby BITS, přeinstalujte jej. Další informace o instalaci služby BITS klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

  968929 Windows Management Framework (Windows PowerShell 2.0 WinRM 2.0 a BITS 4.0)

Krok 4: Nainstalujte nejnovější aktualizace pro sadu Office a sady Office 365 plochy

 1. Ujistěte se, zda je nainstalována nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office.

  Poznámka: Pokud používáte aplikace Microsoft Office Outlook 2007, musí přinejmenším máte systém Microsoft Office 2007 Service Pack 1 nainstalovaná v počítači.
 2. Ujistěte se, zda je nainstalována nejnovější verze Instalační program sady Office 365 plochy. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi Instalační program sady Office 365 plochy, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
  https://Portal.microsoftonline.com/download/default.aspx

Krok 5: Znovu vytvořit profil aplikace Outlook

Stávající profil aplikace Outlook dojde k poškození tohoto poškození by příčinu problému. Pokud aplikace Outlook přestal reagovat, mohlo dojít k poškození. Další informace o tom, jak vytvořit a nastavit profil aplikace e-mailu v aplikaci Outlook zobrazit e-mailová nápověda Průvodce instalací na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://help.Outlook.com/en-us/140/dd936216.aspx

Krok 6: Zjistěte, zda službu Autodiscover pracuje a kontrola přístupu k adresáři Offline

Poznámka: Pokud adresář Offline problém nelze vyřešit pomocí kroků 1 až 5, postupujte před voláním odbornou tento krok pro ověření.

Zkontrolujte, zda aplikace Outlook a počítač získat přístup k souboru adresáře Offline na serveru. Tato akce se obvykle provádí pomocí aplikace Outlook na pozadí nebo vynutit stahování adresáře Offline v aplikaci Outlook. Chcete-li provést tuto kontrolu, přihlášení na portál Office 365 a pak postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Outlook.
 2. Stiskněte a podržte klávesu CTRL, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace Outlook v oznamovací oblast na pravé straně hlavního panelu a potom klepněte na tlačítko Test automatické konfigurace e-mailu.
 3. Zrušte zaškrtnutí políčka Použití oužít funkci inteligentního odhadu Zaškrtněte políčko a zrušte zaškrtnutí políčka Zabezpečené ověřování oužít funkci inteligentního odhadu Zaškrtněte toto políčko.
 4. Klepnutím vyberte Pomocí AutoDiscover Zaškrtněte toto políčko.
 5. Zadejte e-mailovou adresu a heslo a potom klepněte na tlačítko Test.
 6. Na Výsledky karta, poznamenejte si cestu OAB URL.
 7. Klepněte XML karta, vyhledejte <OWAUrl></OWAUrl> a tagy a zkopírujte cestu, která se zobrazí mezi značkami. Vložit cestu do pole Adresa v aplikaci Windows Internet Explorer, přidání /OAB.XML na konec cesty a pak stiskněte klávesu Enter.

  Příkladem může být adresa URL je následující:
  https://autodiscover.contoso.com/OAB/93179f28-4b4d-4e58-aec1-07bb493be4f4/OAB.XML
 8. Poznamenejte si informace zobrazené v webovou stránku v aplikaci Internet Explorer. Webová stránka by měla obsahovat velké množství dat XML. Zde je příklad informací, které mají být zobrazeny v aplikaci Internet Explorer:

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  2677776
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2429946 - Poslední aktualizace: 17. července 2013 - Revize: 15.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365m o365022013 after upgrade kbmt KB2429946 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2429946

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com