Outlook çevrimdışı adres defteri içinde bir Office 365 ortam ile ilgili sorunları giderme hakkında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2429946 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makalede, Microsoft Office 365 ortamında Microsoft Outlook'ta aşağıdaki çevrimdışı adres defteri sorunları nasıl giderilir:
 • Kullanıcılar çevrimdışı adres defterini karşıdan yükleyemiyor.
 • Eşitleme hataları çevrimdışı adres defteri içinde oluşur.
 • Kullanıcılara e-posta iletileri göndermek için çevrimdışı adres defteri kullandığınızda teslim edilmeyenler raporu (NDR) iletiler alıyorsunuz.

YORDAMI

Bu sorunları gidermek için aşağıdaki adımları izleyin. Her adımı tamamladıktan sonra çevrimdışı adres defteri sorunun giderilmiş olup olmadığını sınayın. Sorun giderilirse, sonraki adımdan devam etmek zorunda değilsiniz. Sorun çözülmüş durumda değilse, sonraki adıma geçin.

Adım 1: genel adres listesi (GAL) güncel olduğundan emin olun

GAL güncel olup olmadığını denetleyin. Bunu yapmak için herhangi bir değişiklik GAL Microsoft Outlook Web App kullanarak emin olun. Beklenen değişiklikler GAL mevcut değilse, değişiklikleri çevrimdışı adres defterine kopyalanmamış olabilir.

Not Şirket içi Active Directory şemanızı değiştirmeniz ve Windows Azure Active Directory eşitleme aracı hala bu değişiklikleri doğru senkronize etmez, bu sorunu giderme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
Dizin eşitleme sorunlarını giderme
Çevrimiçi adres defteri doğru ancak hala yanlış çevrimdışı adres defteri, sonraki adıma geçin.

Adım 2: Çevrimdışı adres defterini el ile karşıdan yüklemek ve önbelleğe alınmış Exchange modu etkin olduğundan emin olun

Outlook çevrimdışı adres defterini el ile karşıdan yükleyin. Çevrimdışı adres defteri güncel olmayan bir sürümünü kullanıyorsanız, bu teslim edilmeyenler raporu sorunları giderebilir. En son kopyasını çevrimdışı adres defterini el ile karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2427141 Office 365 çevrimdışı adres defterinde kullanıcı bulunamıyor.
Daha sonra Outlook Önbellekli Exchange Modu'nu kullanacak şekilde ayarlandığından emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
  • Outlook 2007 kullanıyorsanız,'ı tıklatın. Araçlarve sonra tıklatın Hesap ayarları.
  • Outlook 2010 çalıştırıyorsanız,'ı tıklatın. Dosya Office Şerit üzerinde'yi tıklatın. Hesap ayarlarıve sonra tıklatın Hesap ayarları.
 2. İçinde E-posta Ayarları iletişim kutusunda, seçin ve sonra tıklatın Microsoft Exchange hesabı Değiştir.
 3. İçinde Microsoft Exchange ayarları iletişim kutusunda, Önbelleğe alınmış Exchange Modu Kullan onay kutusunun seçili olduğundan emin olun.

Adım 3: arka plan bilgi aktarma hizmeti (BITS) hizmetinin çalışıp çalışmadığını denetleyin.

BITS bilgisayarda başladı olduğunu denetleyin. Outlook BITS URL'sine hizmeti tarafından sağlanan bir URL'ye bağlanmak için kullanır. BITS mi başladı belirlemek için şu adımları izleyin:
 1. ' I tıklatın Başlat,'ı tıklatın Denetim Masası,'ı tıklatın Yönetimsel Araçlarve sonra tıklatın Hizmetleri.
 2. Hizmetler listesinde tıklatın. Arka plan bilgi aktarma hizmetive bu hizmetin durumunu ayarlamak emin olun Başladı.
 3. BITS başladı, onu yeniden yükleyin. BITS yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

  968929 Windows Management Framework (Windows PowerShell 2.0, WinRM 2.0 ve BITS 4.0)

Adım 4: Office ve Office 365 Masaüstü için en son güncelleştirmeleri yükleyin

 1. En son Microsoft Office hizmet paketi yüklü olduğundan emin olun.

  Not Microsoft Office Outlook 2007 kullanıyorsanız, en azından, 2007 Microsoft Office Sistemi Service Pack 1 yüklü olması gerekir.
 2. Office 365 Masaüstü Kur en son sürümü yüklü olduğundan emin olun. Office 365 Masaüstü Kur'ın en son sürümünü yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
  https://Portal.microsoftonline.com/download/default.aspx

Adım 5: Outlook profilini yeniden

Varolan Outlook profili bozulursa, bu bozulmayı soruna neden olabilir. Outlook yanıt vermezse Bozulması oluşmuş olabilir. E-posta kurulumu Yardım Sihirbazı aşağıdaki Microsoft Web sitesinde nasıl oluşturulacağı ve Outlook'ta bir e-posta profili ayarlamak için hakkında daha fazla bilgi için bkz:
http://help.Outlook.com/en-us/140/dd936216.aspx

6. Adım: URL'sine hizmetin çalıştığını ve çevrimdışı adres defterine erişim denetimi olup olmadığını belirleme

Not 1 İle 5 arasındaki adımları kullanarak çevrimdışı adres defteri sorunu çözülmüş değil ise desteğini aramadan önce doğrulama için bu adımı uygulayın.

Outlook ile bilgisayar sunucusundaki çevrimdışı adres defteri dosyası erişip erişemeyeceğini denetleyin. Bu eylem genellikle arka planda veya Outlook'ta çevrimdışı Adres Defteri'ni karşıdan yüklemeye zorlamak Outlook tarafından yapılır. Bu denetimi yapmak için Office 365 Portalı'na oturum açın ve sonra aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Outlook'u başlatın.
 2. CTRL tuşunu basılı tutun, görev çubuğunun sağ tarafındaki bildirim alanındaki Outlook simgesini sağ tıklatın ve sonra tıklatın E-posta otomatik yapılandırmasını Sına.
 3. Temizlemek için tıklatın Kullanım Guessmart onay kutusunu işaretleyin ve sonra Guessmart güvenli kimlik doğrulama onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.
 4. Seçmek için tıklatın URL'sine kullanın onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.
 5. E-posta adresinizi ve parolanızı yazın ve sonra tıklatın Test.
 6. Üzerinde Sonuçları sekmesinde, Çevrimdışı adres defteri URL'siyolunu not alın.
 7. ' I tıklatın XML sekmesinde, bulmak <OWAUrl></OWAUrl> ve etiketler ve etiketleri arasında görüntülenen yolunu kopyalayın. Windows Internet Explorer'da Adres kutusuna bir yol yapıştırın, ekleme /OAB.XML sonuna kadar yol ve ENTER tuşuna basın.

  Ne URL benzer bir örnek aşağıda verilmiştir:
  https://Autodiscover.contoso.com/OAB/93179f28-4b4d-4e58-aec1-07bb493be4f4/OAB.XML
 8. Web sayfası Internet Explorer'da görüntülenen bilgileri not alın. Web sayfasının XML verileri çok sayıda içermelidir. Internet Explorer'da görüntülenen bilgilerin bir örnek aşağıdadır:

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2677776
Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2429946 - Last Review: 18 Mayıs 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 24.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365m o365022013 after upgrade kbmt KB2429946 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2429946

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com