Виправлення неполадок, офлайнова адресна книга Outlook у середовищі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2429946 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

У цій статті описується виправлення неполадок такі проблеми автономної адресної книги в Microsoft Outlook у середовищі Microsoft Office 365 для підприємств:
 • Користувачі не зможуть завантажити автономну адресну книгу.
 • Помилки синхронізації відбуваються в адресній книзі.
 • З'являється протокол IMAP звіт про неотримання під Вільний час сценарій виконання автономної адресної книги для надсилання повідомлень електронна пошта для користувачів.

ПРОЦЕДУРА

Щоб виправити ці неполадки, виконайте такі інтерактивні елементи. Після виконання кожного кроку, перевірте, чи вирішено проблему автономної адресної книги. Якщо проблему усунуто, перейдіть до наступного кроку не потрібно. Якщо проблему не вирішено, перейдіть до наступного кроку.

Крок 1: Переконайтеся, що глобальний список адрес (GAL) є до дати

Перевірити, чи з GAL до дати. Щоб зробити це, переконайтеся, що можна переглядати будь-які зміни в із GAL за допомогою Microsoft Outlook веб-застосунок. Якщо очікувані зміни не присутній на ГАЛ, зміни не можна реплікувати до автономної адресної книги.

Примітка. Якщо ви змінити ваш локальної служби служба схема Active Directory і Azure служба Active Directory синхронізації засіб Windows все ще не синхронізуйте ці зміни належним чином, перейдіть до наступного веб-сайт корпорації Майкрософт для отримання додаткової інформації про усунення цієї проблеми:
Виправити неполадки синхронізації каталогів
Якщо онлайн адресна книга є правильним, але ще неправильний автономної адресної книги, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Вручну завантажити автономну адресну книгу та переконайтеся, що ввімкнуто режим кешування Exchange

Завантаження автономної адресної книги в Outlook вручну. Це також може вирішити проблеми звіт про неотримання, якщо використовується застаріла версія автономної адресної книги. Щоб отримати додаткові відомості про те, як вручну завантажити останню копію адресної книги, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2427141 Не вдалося знайти користувача в автономної адресної книги у службі Office 365
Потім переконайтеся, що Outlook настроєно на сценарій виконання режиму кешування повідомлень із сервера Exchange вміст. Для цього виконайте такі дії:
 1. Візьміть одну з наступних дій:
  • Якщо ви працюєте в Outlook 2007, клацніть Інструментиа потім натисніть кнопку Параметри облікового запису.
  • Якщо ви використовуєте Outlook 2010, натисніть кнопку Файл на стрічці Office натисніть кнопку Параметри облікового записуа потім натисніть кнопку Параметри облікового запису.
 2. У в діалогове вікно Настройки електронна пошта Виберіть обліковий запис А комп'ютера Microsoft Exchange, який ви хочете і натисніть кнопку Зміни.
 3. У в Параметри Microsoft Exchange діалогове вікно, переконайтеся, що встановлено прапорець Використовувати режим кешування Exchange .

Крок 3: Переконайтеся, що службу фонового розвідувальні служби файлів (BITS) запущено

Перевірте, що BITS запущено на комп'ютері. Outlook використовує БІТИ для підключення до URL-АДРЕСИ, які передбачено служби автовизначення. Щоб визначити, чи BITS запущено, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку На панелі керування, натисніть кнопку Адмініструванняа потім натисніть кнопку застосунок-служба.
 2. У переліку послуг натисніть Тло розвідувальні служби передаванняа потім переконайтеся, що встановлено стан цієї служби Почав.
 3. Якщо не вдалося запустити служби BITS, переінсталюйте його. Щоб отримати додаткові відомості про інсталяцію служби BITS клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:

  968929 Windows Management Framework (Windows PowerShell 2.0, WinRM 2.0 і BITS 4.0)

Крок 4: Встановити Останні оновлення для офісу і для Office 365 робочого стола

 1. Переконайтеся, що інстальовано найновіший пакет оновлень Microsoft Office.

  Примітка. Якщо ви використовуєте Microsoft Office Outlook 2007-Українська версія, потрібно як мінімум, мати системи Microsoft Office 2007, на комп'ютері інстальовано пакет оновлень 1.
 2. Переконайтеся, що інстальовано останню версію робочий стіл інсталяції Office 365. Щоб інсталювати останню версію програми установки Office 365 робочого стола, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
  https://Portal.microsoftonline.com/Download/default.aspx

Крок 5: Заново створити профіль Outlook

Якщо наявний профіль Outlook, пошкоджено, цієї корупції може бути причиною проблеми. Корупція можуть мати місце, якщо Outlook не відповідає. Для отримання додаткових відомостей про створення та настроювання профілю електронна пошта в Outlook перегляньте сповіщення електронною поштою допоможе Майстер установки в веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Help.Outlook.com/EN-US/140/dd936216.aspx

Крок 6: Визначити, чи Служба автовизначення конфігурації сервера працює і перевірити доступ до адресної книги

Примітка. офлайнова адресна книга проблему не було вирішено за допомогою кроки 1-5, виконайте цей крок для перевірки, перш ніж ви зателефонуйте до представник служби підтримки клієнтів.

Перевірте, чи доступ Outlook і комп’ютер-зразок до файлу автономної адресної книги на сервері. Ця дія зазвичай робиться в Outlook у фоновому режимі, або коли ви змусити завантаження автономної адресної книги у програмі Outlook. Зробити цю перевірку, увійдіть на порталі Office 365 а потім виконайте такі дії:
 1. Запустіть Outlook.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу CTRL, клацніть правою кнопкою миші динамічна піктограма Microsoft Outlook в області сповіщень у правій частині панелі завдань і виберіть пункт Перевірка автоконфігурації електронна пошта.
 3. Зніміть у Використовувати Guessmart прапорець і натисніть кнопку Очистити в Безпечний Guessmart автентифікації прапорець.
 4. Щоб виділити на За допомогою автовизначення прапорець.
 5. Введіть адресу електронна пошта та пароль і натисніть кнопку Тест.
 6. На в Результати Вкладка, Занотуйте шлях URL-адреса автономної адресної книги.
 7. Натисніть на XML вкладок, знайти на <OWAUrl></OWAUrl> та Теги користувачів а потім Копіювати шлях, яка відображається між тегами. Вставте шлях в полі Адреса браузера Windows Internet Explorer, додати /OAB.XML до кінця шляху а потім клавішу Enter.

  Нижче наведено приклад того, що URL-адреса може нагадувати:
  https://autodiscover.contoso.com/OAB/93179f28-4b4d-4e58-aec1-07bb493be4f4/OAB.XML
 8. Примітка відомості, які відображатимуться у веб-сторінка в Internet Explorer. Веб-сторінка повинна містити багато даних XML. Нижче наведено приклад інформації, яка має відображатися в Internet Explorer:

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2677776
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2429946 - Востаннє переглянуто: 18 травня 2013 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365m o365022013 after upgrade kbmt KB2429946 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2429946

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com