Oprava: Číselný sloupec Oracle způsobuje chybu 7354

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 243027 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 36489 (SQLBUG_70)
CHYBA Č: 18722 (SQLBUG_70)
CHYBA Č: 47131 (SQLBUG_70)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Došlo k pokusu o použití propojený server Oracle pomocí zprostředkovatele Microsoft OLE DB pro Oracle (MSDAORA), že dotazy tabulku s číselný sloupec může způsobit chyby podobné následujícím:
Server: Zpráva 7354, úroveň 16, stav 1 řádek 1 zprostředkovatele OLE DB 'MSDAORA zadána neplatná metadata pro sloupec 'columnname. Typ dat není podporován.
Dotaz může také nezdaří, pokud není číselný sloupec v seznamu select.

Příčina

Sloupec s číselný typ dat má žádné Zadaná délka (žádné přesnost, žádný výchozí umožňuje NULL). Číselný typ dat bez přesnost a měřítko je reprezentován v Oracle proměnnou délkou číselný s přesností až 255.

Jak potíže obejít

Další informace o možných řešení naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
221552PRB: SQL Distributed dotaz s chybou uvádí NUMERIC sloupec Oracle

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v serveru SQL Server 7.0. Má tento problém opraven v USA Service Pack 2 v Microsoft SQL Server 7.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
254561INF: Jak získat Service Pack 2 pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0
Další informace získáte od svého poskytovatele technické podpory.

Další informace

Přestože SQL Server 7.0 Service Pack 2 (SP2) obsahuje opravu kořenové příčinu popsaných potíží, nenainstaluje instalační SP2 aktualizovanou verzí katalogových uložených procedur sp_columns_ex. Proto může vrátit volání sp_columns_ex stále následující chybě:
Serveru: Zpráva 515 16 úroveň 2 stav procedur sp_columns_ex 133 řádek
Nelze vložit hodnoty NULL do sloupce 'DATA_TYPE' tabulka 'tempdb.dbo.#tmp_columns_XX; sloupci Povolit hodnoty Null. INSERT se nezdaří. Příkaz byl ukončen.
Chcete-li problém odstranit, spusťte skript Instcat.SQL z SP2. O spuštění tohoto skriptu naleznete tématu "Jak k inovaci katalogu uložené procedury" v SQL Server 7.0 Books Online pokyny.

Pokud přesnost je příliš velký pro číselný typ serveru SQL je nyní číselný typ Oracle mapováno nvarchar (384).

Vlastnosti

ID článku: 243027 - Poslední aktualizace: 14. března 2006 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix KB243027 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:243027

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com