Düzeltme: SSRS 2008 veya SSRS 2008 R2 raporu oluşturmak için kullandığınız MHTML olarak biçimlendirilmiş raporlar bölümünde elektronik ve bilgi teknolojisi erişilebilirlik standartları ile 1194.22 uyumludur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2431212 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 1(SP1) dağıtır ve karşıdan yüklenebilir bir dosya olarak SQL Server 2008 R2 giderir. Düzeltmeleri toplu olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 Service Pack 1(SP1) veya SQL Server 2008 R2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

SQL Server 2008 Reporting Services (SSRS 2008) veya SQL Server 2008 R2 Reorting Hizmetleri aşağıdaki standartları ile uyumlu değildir, MHTML olarak biçimlendirilmiş rapor oluşturur:
  • (g) satır ve sütun başlıkları için veri tablolarını tanımlanması.
  • (h) biçimlendirme, veri hücreleri ve Üstbilgi hücre, satır veya sütun başlıklarını iki veya daha fazla mantıksal düzeyi olan veri tabloları ilişkilendirmek için kullanılabilir.
NOT:"Web tabanlı Intranet ve Internet bilgi ve uygulamalar altında" bölümünde elektronik, 1194.22 olan standartlar ve bilgi teknolojisi erişilebilirlik standartları bunlar. Bölüm 508 Rehabilitation Act of 1973, elektronik ve bilgi teknolojisi erişilebilirlik standartları uygular.

Elektronik hakkında daha fazla bilgi ve bilgi teknolojisi erişilebilirlik standartları, Amerika Birleşik Devletleri Access tablosu aşağıdaki Web sitesini ziyaret edin:

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2008 SP1

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu Update 11'de önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi SQL Server 2008 Service Pack 1 (SP1) elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2413738SQL Server 2008 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketine 11
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 Service Pack 1 (SP1) içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
970365SQL Server 2008, SQL Server 2008 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur

SQL Server 2008 R2

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu Update 5'te önce yayımlanmıştır. SQL Server 2008 R2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2438347SQL Server 2008 R2 için toplu güncelleştirme paketi 5
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
981356SQL Server 2008 R2 SQL Server 2008 R2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur.

SQL Server 2008 Service Pack 2

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk önce SQL Server 2008 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme 2'de yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2467239SQL Server 2008 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 2
NOT:Yapılar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Microsoft bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama düşünün önerir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın::
2402659SQL Server 2008, SQL Server 2008 Service Pack 2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft SQL Server 2008 düzeltmeler, belirli SQL Server hizmet paketleri oluşturulur. SQL Server 2008 Service Pack 2 yükleme için bir SQL Server 2008 Service Pack 2 düzeltme uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, bir SQL Server hizmet paketinde sağlanan herhangi bir düzeltme sonraki SQL Server hizmet paketine dahil edilir.


Bu düzeltmeyi uygulamak için bu düzeltmeyi yükledikten sonra rsreportserver.config dosyasına aşağıdaki yapılandırma öğesi değiştirmeniz gerekir:

<extension name="MHTML" type="Microsoft.ReportingServices.Rendering.HtmlRenderer.MHtmlRenderingExtension,Microsoft.ReportingServices.HtmlRendering"></extension>


Kime:


<extension name="MHTML" type="Microsoft.ReportingServices.Rendering.HtmlRenderer.MHtmlRenderingExtension,Microsoft.ReportingServices.HtmlRendering"> <configuration></configuration></extension>
<deviceinfo> </deviceinfo>
<accessibletablix>True</accessibletablix>


NOTLAR
  • Rsreportserver.config dosyası aşağıdaki yolda bulunur:
    %ProgramFiles%\Microsoft SQL Server\MSRS10.<database instance="">\Reporting Services\ReportServer</database>
  • Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra kimliği ile Bölüm 508 uyumlu belirli başlıklara ait tablo hücrelerine eklenir.
Önemli:Bu düzeltmenin tam Section 508 standartlarına uyum talep. Bu düzeltme, SQL Server 2008 Reporting Services'i veya SQL Server 2008 R2 Reporting Services federal uygulamaları daha kullanılabilir hale getirmek için belirli standartlara giderir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.


Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi "Web tabanlı Intranet ve Internet bilgi ve uygulamalar" bölümünde elektronik ve bilgi teknolojisi erişilebilirlik standartları 1194.22, aşağıdaki Web sitesini ziyaret edin:

Section 508 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Bölüm 508 resmi Web sitesini ziyaret edin:

General information about Section 508


Özellikler

Makale numarası: 2431212 - Last Review: 17 Ocak 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbfix kbmt KB2431212 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2431212

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com