Po dokončení konfigurace konference pomocí Lync 2010 online schůzky jsou stále k dispozici v konferenci o ovládací prvky z doplňku konference pro aplikaci Office Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2431899 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci::
  • Lync 2010 nainstalujete do počítače s doplňku konference pro aplikace Microsoft Office Outlook.
  • V aplikaci Outlook, vytvořte konference požadavek, který používá službu Live Meeting a pak klepněteSchůzka v režimu onlinetlačítko. Tento postup změní konference pomocí Lync 2010 online schůzky.
V tomto případěPředvádějícítlačítka aParametrytlačítko pro doplňku konference pro aplikaci Office Outlook, jsou stále k dispozici na pásu karet aplikace Outlook. Tyto dvě tlačítka by však nejsou k dispozici v konferenční žádost o schůzku Online Lync 2010.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2433228Popis aktualizace pro aplikaci Outlook pro doplněk Live Meeting Conferencing: listopadu 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Vlastnosti

ID článku: 2431899 - Poslední aktualizace: 8. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Conferencing Add-in for Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2431899 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2431899

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com