Německý v pozvání na schůzku, která je vytvořena pomocí doplňku konference Live Meeting 2007 pro aplikaci Outlook neodpovídá německý text oznámení obsluhované konference

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2432108 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vytváření pozvání na schůzku pomocí doplňku konference Microsoft Live Meeting 2007 pro aplikaci Outlook. Pozvání na schůzku je v němčině. V takovém případě neodpovídá německého textu v pozvání na schůzku německý text obsluhované oznámení konference.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2433228Popis aktualizace pro aplikaci Outlook pro doplněk Live Meeting Conferencing: listopadu 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Vlastnosti

ID článku: 2432108 - Poslední aktualizace: 8. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Conferencing Add-in for Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2432108 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2432108

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com