Uživatele z jedné společnosti nelze použít v konzole Office Live Meeting 2007 připojit Live Meeting, který je uspořádán do jiné společnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2432119 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci::
  • Uživatele z konzoly firmy A používá aplikaci Microsoft Office Live Meeting 2007 připojit Live Meeting, který je uspořádán do společnosti B.
  • Obě firmy A a Firma B pomocí konference na serveru WWW 2007 Office Communications Server (OCS).
  • Servery OCS 2007 ve společnosti A a Firma B federated není.
V tomto případě se nelze připojit uživatel firmou A Live Meeting pomocí jeho konfigurace uživatelského účtu v konzole Live Meeting.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože se pokouší konzoly Live Meeting uživatele ve společnosti A připojení přes server OCS společnosti A. Live Meeting Místo toho se pokuste se připojit ke schůzce pomocí serveru OCS firmy b. Při konference uživatelský účet nelze změnit konfiguraci firmy, Live Meeting konzole firmy A nelze se připojit serveru OCS do společnosti B.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2433231Popis balíčku aktualizace pro klienty systému Windows Live Meeting 2007: listopadu 2010

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, změňte konfiguraci nastavení konferenční uživatelského účtu ve společnosti A. Chcete-li to provést, odeberte hodnotu vuživatelské jméno,textové pole, hodnoty vpassworddo textového pole a hodnoty vAdresa URL:Chcete-li textové pole živé schůzku služby Live Meeting uživatelské účty konzoly.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Vlastnosti

ID článku: 2432119 - Poslední aktualizace: 8. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
Klíčová slova: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2432119 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2432119

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com