Při záznamu Live Meeting obsahující prezentaci aplikace PowerPoint uložit v systému Office 2007 Centrum životních nejsou zaznamenávány snímků aplikace PowerPoint

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2432137 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:. Plánované Live Meeting obsahující snímků aplikace PowerPoint, které jsou uloženy v aplikaci Microsoft Office Live Meeting 2007 není k dispozici. Spuštění konzoly Live Meeting 2007 Live Meeting připojení v prostředí, které má 2010 Office nainstalována. Potom záznam Live Meeting. V tomto scénáři je zaznamenán hlas z Live Meeting však není snímků aplikace PowerPoint.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2433231Popis balíčku aktualizace pro klienty systému Windows Live Meeting 2007: listopadu 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Vlastnosti

ID článku: 2432137 - Poslední aktualizace: 8. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
Klíčová slova: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2432137 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2432137

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com