PRB: RDS popisovač chybové zprávy k vyřízení nastavení zabezpečení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 243245 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití k vyžádání Recordset ActiveX Data Objects (ADO) objektu DataFactory nebo přes vzdálený zprostředkovatel Microsoft Remote Data Services (RDS), může získat jeden z následujících chybových zpráv:
Popisovač je vyžadován a jednu nebyl zadán.
Nebo
Zadaný popisovač byl odepřen přístup.
Hodnota HRESULT je 0x80070005.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud:
 • Je povoleno RDS na serveru WWW.
  - a -
 • Nelze načíst popisovač RDS standardní nebo vlastní.
  Nebo
 • Popisovač RDS neumožňuje spuštění dotazu klienta.

Řešení

Následuje seznam položek zkontrolovat:

Zkontrolujte cenné papíry RDS popisovač pro server

Začátek s Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.0, funkce zabezpečení byly přidány k Remote Data Service (RDS), které zabránit škodlivým použití RDS na počítači IIS.

Poznámka: Pokud v počítači verze 2.0 MDAC nainstalovat MDAC verze 2.1, funkce zabezpečení předejít narušení existujících aplikací RDS není povolen. Pokud instalujete MDAC 2.1 „ čistou „ počítače, jsou nové funkce zabezpečení RDS povoleno.

Z nových funkcí zabezpečení RDS musíte určit popisovač RDS při použití DataFactory. Ve výchozím nastavení je vyžadován obsluhu. Další informace o obslužné rutiny RDS naleznete v následujícím článku:
Using the Customization Handler Feature in RDS 2.0
Volby pro použití RDS DataFactory jsou následující:
 • Použít výchozí popisovač DataFactory nainstalován MDAC. Je nutné nakonfigurovat soubor Msdfmap.ini povolit vaše dotazy.
 • Zapisovat a použít vlastní vlastní popisovač DataFactory. Vlastní vlastní obslužné rutiny nutné zaregistrovat v seznamu "bezpečné obslužné rutiny" v registru.
 • DataFactory můžete spustit v režimu "neomezený" nastavením klíče "popisovač požadováno" 0 (nula). Snadno to lze provést prostřednictvím souboru Handunsf.reg ve složce \Program Files\Common Files\System\MSADC. Chcete-li se vyhnout rizika zabezpečení, to by měl pouze pokud provést serveru sítě intranet je za branou firewall.
Následující bulletin zabezpečení obsahuje informace o nových funkcích zabezpečení RDS:
Microsoft Security Bulletin (MS99-025)

Zkontrolovat anonymní účet oprávnění uživatelů do adresáře popisovač

Protože Remote Data Service je nainstalován ve složce C:\Program Files\Common Files\System\MSADC, zkontrolujte anonymní uživatele Správce služby IIS přístup k tomuto adresáři (jej měli mít oba číst a spustit přístup). Také Pokud používáte výchozí virtuálního adresáře IIS nebo pokud máte v adresáři výchozí vlastnosti zaškrtnuto políčko Spustit v odděleném paměťovém prostoru, klienta RDS nemusí mít přístup k adresáři RDS. Další informace, jak tento problém odstranit klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
184606Postupy: Použití RDS od IIS 4.0 virtuálního serveru

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Odkazy

Microsoft Security Bulletin (MS99-025)

Vlastnosti

ID článku: 243245 - Poslední aktualizace: 30. září 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Remote Data Service for ADO 2.0
 • Microsoft Remote Data Services 2.1
 • Remote Data Service for ADO 2.5
 • Remote Data Service for ADO 2.6
Klíčová slova: 
kbmt kbdatabase kbprb KB243245 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:243245
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com