"Неправильні email чи пароль" або "Не міг увійти в" помилка під Вільний час входу до Windows Phone з облікового запису Microsoft

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2432933 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Під Вільний час спроби входу до Windows Phone за допомогою облікового запису Microsoft, ви можете побачити протокол IMAP про помилку, яке нагадує одну з таких дій:

 • Не вдалося увійти
  Ваше ім'я користувача або пароль не здається, працює. Спробуйте ввести його знову.
 • Неправильна електронна пошта або пароль
  Переконайтеся, що електронна пошта та пароль правильні.
 • Указано неправильний пароль Windows Live

Речі, щоб спробувати

Ви можете вхід на комп'ютері?
Див Якщо ви можете увійти до облікового запису на комп'ютері. Для цього, перейдіть до Огляд бізнес-партнера, введіть ваш обліковий запис А комп'ютера Microsoft, пароль, а потім клацніть Вхід. Якщо у вас є питання, ввійшовши на комп’ютер-зразок, а потім відвідати на Забутий пароль та інші проблеми із входом довідковій статті.


обліковий запис А комп'ютера служби Microsoft працює?
Іноді може відображатися протокол IMAP про помилку під Вільний час входу. Однак, ці види проблем зазвичай тимчасові і вирішені швидко. Ви можете переконатися, що обліковий запис А комп'ютера служби Microsoft працює нормально. Щоб зробити це, перевірити на Статус застосунок-служба веб-сторінка.


Задовге ваш пароль?
Переконайтеся, що ваш пароль облікового запису Microsoft не є надто довге. Вона повинна бути не більше 16 символів. Якщо це занадто довго, перейдіть до на Змінити пароль сторінку і змінити його на коротший.


Ваш пароль містить пробіл або спеціальні символи?
Якщо ваш пароль містить пробіл або спеціальні символи, спробуйте змінити свій пароль, так, що він використовує тільки букви та цифри. Для цього перейдіть до на Змінити пароль сторінки, змінити ваш пароль і повторіть спробу входу до вашого телефону.


Ви забули пароль, і його потрібно скинути?
Якщо ви забули пароль, можна скинути його. Для цього йти перехід Скидання пароля веб-сторінку або відвідати на Забутий пароль та інші проблеми із входом довідковій статті


Під Вільний час створення облікового запису Microsoft, ти завершити процес перевірки?
Якщо ви створили обліковий запис А комп'ютера Microsoft недавно ви може не завершили процес реєстрація події і може ще належить підтвердити свій обліковий запис А комп'ютера. Для цього перейдіть до на Перевірити цю адресу електронна пошта веб-сторінка та слідуйте підказкам.


Ви нещодавно змінити основний маркер коротке ім'я облікового запису Microsoft або перейменувати обліковий запис А комп'ютера Microsoft?
Якщо ви нещодавно змінили первинного коротке ім'я облікового запису Microsoft або перейменував обліковий запис А комп'ютера Microsoft, можливо, доведеться скидання телефону для того, щоб змінити обліковий запис А комп'ютера Microsoft на Windows Phone. Докладніше Перегляньте такі Microsoft КБ статті:
 • 2430020 Як змінити обліковий запис А комп'ютера Microsoft на Windows Phone

Зробити підключення даних робочих на ваш телефон і дати і часу, встановлений правильно?
Якщо ви не маєте сильний стільникового даних з'єднання, спробуйте підключитися до Wi-Fi. Ви також повинні переконатися, що, що дата й час правильно налаштовані в настройках Windows Phone. Докладніше Перегляньте такі Microsoft КБ статті:
 • 2784236 Не можна додати обліковий запис Microsoft під час початкової інсталяції Windows Phone 8

Нещодавно ввімкнути двоетапну перевірку на ваш обліковий запис Microsoft?

Якщо ввімкнуто двоетапну перевірку для облікового запису Microsoft, вам доведеться виконувати додатковим кроком для входу на Windows Phone. Windows Phone не може попросить вас ввести код безпеки під час спроби входу. Таким чином, ви будете мати, щоб створити унікальний app пароль для використання під час входу до Windows Phone з облікового запису Microsoft, який має двоетапну перевірку ввімкнено.

Щоб створити унікальну app пароль для облікового запису Microsoft, йдіть сюди:
Для отримання додаткових відомостей прочитайте Microsoft рахунку: Довідка та інструкції статтю:
Створене користувачем app пароль для облікового запису Microsoft, введіть його як пароль на Windows Phone. Для цього зайдіть в настройки > Електронна пошта + облікові записи. Торкніться облікового запису Microsoft, введіть пароль програми, а потім торкніться зроблено.


Ви впевнені, що ви використовуєте обліковий запис Microsoft для входу в систему?
Якщо введена адреса електронної пошти не той, який ви вже використовуєте для доступу до служб Microsoft, таких як Xbox LIVE, Zune, Outlook.com, MSN або SkyDrive, може статися адресу електронної пошти, яка не є ще до облікового запису Microsoft. Щоб настроїти обліковий запис Microsoft можна використовувати будь-яку адресу електронної пошти.

Щоб створити обліковий запис Microsoft на адресу електронної пошти, які вже є, перейдіть до Огляд бізнес-партнера, а потім натисканням або дотиком Зареєструватися.


Допомога

Community Forum
Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

Contact Us
View other helpful articles and contact information.

Властивості

Номер статті: 2432933 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Windows Phone 8 for Consumers
 • Windows Phone 7 Consumer
Ключові слова: 
kbwp7oobe kbwp7messaging kbwp7 kbwp7sync kbwp7people kbwp7connectivity kbwp8 kbmt KB2432933 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2432933

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com