Jak povolit trasování pro služby Microsoft Online Services Sign-in Assistant řešení bez prohlížeče pomocí MOSDAL na základě potíží při přihlašování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2433327 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

SOUHRN

Tento článek popisuje, jak povolit trasování pro Pomocníka pro přihlášení ke službám Microsoft Online Services pomocí Microsoft Online Services Diagnostika a protokolování (MOSDAL) podpora Toolkit. Soubory protokolu, které generuje nástroj pomáhá řešit problémy, které mohou nastat při použití Sign-in Assistant v prostředí Microsoft Office 365.

DALŠÍ INFORMACE

Pomocí Toolkit podporu MOSDAL povolit protokolování a shromažďovat Sign-in Assistant souborů trasovacího protokolu, postupujte takto:
 1. Stažení a instalace Toolkit podporu MOSDAL na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?ID=626
 2. Start Toolkit podporu MOSDAL. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, Toolkit podporu MOSDALklepnutím a potom klepněte na tlačítko Toolkit podporu MOSDAL.
 3. Spustit Toolkit podporu MOSDAL, vyberte ze seznamu služeb Office 365 Single Sign On (Identity Federation) a potom klepněte na tlačítko Další.

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Kopie obrazovky Toolkit podporu MOSDAL, zobrazující seznam služeb Office 365
 4. Budete-li vyzváni k zadání pověření, zadejte ID uživatele nebo přihlašovací adresa. Heslo neuloží a slouží pouze k simulaci pokus o ověření a záznam výsledků.

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Kopie obrazovky systému windows Toolkit podporu MOSDAL, zobrazující části pověření Enter
 5. Budete vyzváni k ukončete všechny aplikace plně funkčního klienta a reprodukci problému ověřování klienta ve formátu RTF. Po dokončení reprodukci problému, klepněte na tlačítko Generovat zprávua poté vyčkejte dokončení sběru údajů.
 6. Po dokončení diagnostiky, klepněte na tlačítko Ukončit a zobrazit soubory.
 7. Po dokončení sestavy vyhledejte soubor MOSDALREPORT.zip v knihovně dokumentů. Otevřete složku REPORTS_, který obsahuje poslední datum a čas a potom otevřete složku DataCollectionMicrosoftOnlineServicesIDCRL. Problém, který právě reprodukována odpovídající soubor protokolu, který obsahuje poslední datum a čas.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365Web neboFóra Azure služby Active Directory .

Vlastnosti

ID článku: 2433327 - Poslední aktualizace: 13. července 2014 - Revize: 19.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Klíčová slova: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 o365m kbgraphic kbmt KB2433327 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2433327

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com