Ako používať MOSDAL umožniť stopy pre služby Online spoločnosti Microsoft Sign-in Assistant problémov s non-browser based prihlasovaním

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2433327 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ZHRNUTIE

Tento článok popisuje, ako používať Microsoft Online Services diagnostické a zapisovanie do denníka (MOSDAL) podpora Toolkit pre služby Online spoločnosti Microsoft Sign-in Assistant umožniť stopy. Súbory denníka, ktoré generuje nástroj môže pomôcť riešiť problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť pri používaní Sign-in Assistant v prostredí Microsoft Office 365.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pomocou MOSDAL podporu Toolkit povoliť zapisovanie do denníka a zbierať Sign-in Assistant stopy log súbory, postupujte nasledovne:
 1. Stiahnuť a nainštalovať MOSDAL podporu Toolkit od nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/en-us/download/details.aspx?ID=626
 2. Štart MOSDAL podporu Toolkit. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, kliknite na MOSDAL podporu Toolkita kliknite MOSDAL podporu Toolkit.
 3. Spustiť MOSDAL podporu Toolkit, vyberte zo zoznamu služieb Office 365 Jediného prihlásenia (združovanie identít) a potom kliknite na tlačidlo ďalej.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot MOSDAL podporu Toolkit, ukazuje zoznam služby Office 365
 4. Keď sa zobrazí výzva na zadanie poverení, zadajte svoje užívateľské meno alebo prihlasovanie adresa. Heslo nie je uložené a používa sa iba na simuláciu pokus o overenie a zapísať výsledky.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot MOSDAL podporu Toolkit okien, ukázanie zadajte poverenia časť
 5. Výzva zatvoriť všetky bohaté klientske aplikácie a zreprodukovať, aby bohaté-client authentication. Keď skončíte reprodukciu problému, kliknite na tlačidlo Generovať zostavua potom čakať na zber dát až do konca.
 6. Keď diagnostiku sú dokončené, kliknite na tlačidlo Exit a Zobraziť súbory.
 7. Po dokončení správy, vyhľadajte súbor MOSDALREPORT.zip v knižnici dokumentov. Otvorte priečinok REPORTS_ je posledný dátum a čas, a potom otvorte priečinok DataCollectionMicrosoftOnlineServicesIDCRL. Súbor denníka je posledný dátum a čas korešponduje s problém, ktorý ste práve reprodukovať.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365webové stránky aleboAzure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2433327 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 17.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Kľúčové slová: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 o365m kbgraphic kbmt KB2433327 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2433327

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com