Oturum açma sorunlarını MOSDAL olmayan tarayıcı sorunlarını gidermek Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum açma Yardımcısı için izlemeyi etkinleştirmek için nasıl kullanıldığını temel

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2433327 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

ÖZET

Bu makalede, Microsoft Çevrimiçi Hizmetler tanı ve günlüğü (MOSDAL) destek araç seti Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum açma Yardımcısı için izlemeyi etkinleştirmek için nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır. Aracın oluşturduğu günlük dosyaları, oturum açma Yardımcısı bir Microsoft Office 365 ortamında kullanırken oluşabilecek sorunları gidermenize yardımcı olabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

MOSDAL destek Toolkit günlüğünü etkinleştirin ve oturum açma Yardımcısı izleme günlük dosyaları toplamak üzere kullanmak için şu adımları izleyin:
 1. Karşıdan yükleme ve MOSDAL destek Araç Seti aşağıdaki Microsoft Web sitesinden yükleyin:
  http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=626
 2. MOSDAL destek Toolkit başlatın. Bunu yapmak için Başlat' ı tıklatın, Tüm Programlar' ın, MOSDAL destek araç takımı' nı tıklatın ve MOSDAL destek araç takımı' nı tıklatın.
 3. MOSDAL destek Toolkit çalıştırmak, Çoklu oturum açma (Kimlik Federasyonu) Office 365 hizmetler listesinden seçin ve sonra İleri' yi tıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  MOSDAL destek Toolkit, Office 365 hizmetlerin listesini gösteren ekran görüntüsü
 4. Kimlik bilgilerinizi girmeniz istendiğinde, kullanıcı kimliği veya oturum açma adresi girin. Parolanızı kaydedilmez ve yalnızca bir kimlik doğrulama girişimi benzetimini yapmak ve sonuçları günlük için kullanılır.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Enter kimlik bölümü gösteren MOSDAL destek Araç Seti windows ekran görüntüsü
 5. Tüm zengin istemci uygulamaları kapatın ve zengin istemci kimlik doğrulama sorunu yeniden istenir. Sorunu yeniden oluşturma işiniz bittiğinde, Rapor Oluştur'ıtıklatın ve sonra veri toplama tamamlamak bekleyin.
 6. Tanılama tamamlandığında Çıkış ve dosyaları göster'itıklatın.
 7. Rapor tamamlandığında, belgeler kitaplığında MOSDALREPORT.zip dosyasını bulun. En son tarih ve saati olan REPORTS_ klasörü açın ve ardından DataCollectionMicrosoftOnlineServicesIDCRL klasörünü açın. En son tarih ve saat günlük dosyası yalnızca yeniden sorun karşılık gelir.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğuWeb sitesi veyaAzure Active Directory forumları .

Özellikler

Makale numarası: 2433327 - Last Review: 12 Temmuz 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 20.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Anahtar Kelimeler: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 o365m kbgraphic kbmt KB2433327 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2433327

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com