Як використовувати MOSDAL для ввімкнення трасування для на Microsoft Online Services спеціальна можливість із входу усунення межами веб-переглядача на основі входу питань

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2433327 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Зведення

У цій статті описано, як увімкнути сліду для на Microsoft Online Services спеціальна можливість із входу за допомогою Microsoft онлайн діагностичних послуг та підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL). Інструмент створює лог-файлів може допомогти виправити неполадки, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання спеціальна можливість із входу у середовищі Microsoft Office 365.

Додаткові відомості

Щоб увімкнути журналювання і зібрати файли журнал трасування спеціальна можливість із входу за допомогою MOSDAL підтримки інструментарій, виконайте такі дії:
 1. Завантажте та інсталюйте пакет MOSDAL Support Toolkit за допомогою веб-сайту корпорації Майкрософт:
  http://www.Microsoft.com/EN-US/Download/Details.aspx?ID=626
 2. Почати MOSDAL підтримки Toolkit. Для цього натисніть кнопку Пуск, пункти Усі програми, пункт MOSDAL підтримки інструментарійта виберіть MOSDAL підтримки Toolkit.
 3. Запустити MOSDAL підтримки інструментарій списку служб Office 365 виберіть Єдиного входу (посвідчень) та натисніть кнопку Далі.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з MOSDAL підтримки інструментарій, відображаючи список служб Office 365
 4. Коли буде запропоновано ввести облікові дані, введіть Ідентифікатор користувача або адреса для входу. Ваш пароль не збережені і використовується тільки для імітації спроба аутентифікації і контролю журнал результати.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана MOSDAL підтримки інструментарій вікна, що показує Enter частина фінансові дані
 5. Вам буде запропоновано закрити всі програми, багатих клієнтів та відтворити проблему, багатих клієнтів автентифікації. Коли ви закінчите, відтворюючи питання, натисніть Генерувати звіті зачекайте збору даних до кінця.
 6. Діагностика завершено, натисніть кнопку вихід і показати файли.
 7. Після завершення доповіді, знайдіть файл, MOSDALREPORT.zip в бібліотеці документів. Відкрийте каталог вхідних повідомлень REPORTS_, що має Востаннє дату та Вільний час а потім відкрийте каталог вхідних повідомлень DataCollectionMicrosoftOnlineServicesIDCRL. Лог-файл, який має Востаннє дату і Вільний час відповідає з питання про те, що ви просто відтворюється.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільнотивеб-сайт або вБлакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2433327 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 13.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 o365m kbgraphic kbmt KB2433327 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2433327

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com