Błąd "Wystąpił problem z połączeniem z Microsoft Office Outlook" podczas logowania do usługi Lync Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2436962 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

PROBLEM

Możesz zalogować się do usługi Lync Online przy użyciu programu Lync 2010 lub Lync 2013 na komputerze, na którym jest uruchomiony program Microsoft Outlook, pojawi się następujący komunikat o błędzie:

Wystąpił problem z połączeniem z Microsoft Office Outlook. Adres e-mail użyty w swój domyślny profil programu Outlook różni się od adresu logowania używane w Lync 2010. Zmienić swój domyślny profil programu Outlook, aby dopasować znak w adres jest używany w programie Lync, i następnie wyloguj się i zaloguj się ponownie do programu Lync.

ROZWIĄZANIE

Rozwiązania dla użytkowników programu Lync Online

Czy używasz aktualną klienta programu Lync

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że korzystasz z aktualną klienta programu Lync. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Jest menedżerem informacji osobistych w Lync poprawnie skonfigurowany?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Upewnij się, że poprawnie skonfigurowano Menedżera informacji osobistych. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Otwórz okno Opcje programu Lync, a następnie w obszarze Ustawienia osobiste Ustaw opcji Menedżera informacji osobistych do programu Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange.
 2. Upewnij się, że zaznaczone są następujące opcje:
  • Aktualizowanie mojej obecności na podstawie moich informacji kalendarza
  • Zapisz konwersacjach w Mój folder historia konwersacji e-mail
  • Zapisywanie dzienników rozmów w Mój folder historia konwersacji e-mail
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Jest uruchomiony program Outlook i skonfigurowany do używania poprawnego profilu?

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Aby uzyskać najlepsze wyniki dodać konto e-mail programu Exchange do programu Outlook, a następnie ustawić go jako domyślny profil poczty. Zazwyczaj wymiany adres e-mail i adres zapisywania programu Lync są takie same, ale w niektórych przypadkach mogą się różnić.
 • Program Outlook jest skonfigurowany do używania poprawne konto e-mail programu Exchange?
  • W większości przypadków adres zapisywania programu Lync i adres e-mail programu Exchange są takie same.Otwórz Panel sterowania systemu Windows, a następnie kliknijpoczty(w widoku klasycznym), aby upewnić się, że konto serwera Exchange w programie Outlook używa tego samego adresu e-mail jako nazwy Lync do zalogowania się.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu z wszystkie elementy Panelu sterowania

  • Kliknij polecenie Konta E-Mail, a następnie sprawdź, czy domyślne konto e-mail (joshp@cohowinery w poniższym przykładzie) jest taki sam, jak adres zalogować Lync:

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut Konfiguracja poczty - Outlook ekranu i okna dialogowe konta E-mail
 • Wybrano poprawny domyślnego profilu?
  • W oknie Ustawienia pocztyw Panelu sterowania wybierz opcjęPokaż profile, kliknij opcję Zawsze używaj tego profilu, a następnie wybierz profil, który używa tego konta e-mail, zweryfikowany w poprzedniej sekcji. W następującym przykładzie profil Hurtownia win Marpol jest skonfigurowany jako domyślny profil.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu z profilu, który wykorzystuje konto e-mail zweryfikowane
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Rozwiązania dla administratorów usługi Office 365

Aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że konto serwera Exchange w programie Outlook pasuje do konta, który jest używany, aby zalogować się do usługi Lync Online. Jeśli skrzynki pocztowej serwera Exchange i konto usługi Lync zarówno obsługiwanych przez usługi Microsoft Office 365, upewnij się, że podstawowy adres SMTP użytkownika programu Exchange odpowiada głównej nazwy użytkownika (UPN).

Można użyć apletu polecenia Set-MsolUserPrincipalNamez firmy Microsoft Azure Active Directory modułu dla Windows PowerShell ustawić adresy UPN, SMTP i Session Initiation Protocol (SIP) na tę samą wartość. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Zestaw MsolUserPrincipalName
Zagadnienia, które opisano w sekcji "Problem" zazwyczaj występują przy skrzynki pocztowej serwera Exchange i konto usługi Lync znajdują się w różnych środowiskach lub użyć obszarów nazw w innej domenie. Jeśli skrzynki pocztowej serwera Exchange znajduje się gdzie indziej (na przykład, jeśli skrzynki pocztowej jest przechowywana na lokalnym serwerze Exchange), zobacz następujące artykuły z bazy wiedzy Microsoft Knowledge base:
2614242 Integrowanie z Lync Server 2013, Lync Online lub Lync Server 2013 wdrożenie hybrydowe 2013 Exchange Server
2614614 Integrowanie programu Exchange w trybie Online z Lync Online, Lync Server 2013 lub wdrożenie hybrydowe Lync Server 2013
Po głównej nazwy użytkownika, podstawowego SMTP oraz SIP adres są poprawnie skonfigurowane, naprawić lub ponownie utworzyć profil poczty programu Outlook przy użyciu nowego podstawowego adresu SMTP. Następnie należy ponownie uruchomić usługi Lync.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten błąd jest zazwyczaj spowodowany niezgodność między kontami, które są używane w programie Outlook i Lync. Skrzynki pocztowej serwera Exchange, do którego podłączony jest program Outlook musi być skojarzony z tego samego konta użytkownika usługi Office 365, do którego podłączony jest Lync. Jeśli program Outlook jest połączony ze skrzynką pocztową jest częścią innej organizacji usługi Office 365 lub innej lokalnej organizacji programu Exchange, może wystąpić ten błąd. Kiedy Lync próbuje utworzyć połączenie z programem Outlook, porównuje adres SMTP (poczta) w programie Outlook z rejestrowania adres, który jest używany do łączenia do usługi Lync Online. Jeśli SMTP i Lync adresy logowania nie są zgodne, może wystąpić ten błąd.

Ten błąd może również wystąpić, gdy Lync spodziewa się do integracji z skrzynki pocztowej, która różni się od skrzynki pocztowej, który jest skonfigurowany w programie Outlook. Na przykład jeśli Lync oczekuje, że adres e-mail użytkownika, aby się joe@contoso.com, ale program Outlook jest połączony do skrzynki pocztowej dla joe@fabrikam.com, może wystąpić ten błąd.

Lync korzysta z atrybutu windowsemailaddress usługilub poczty, aby określić, który serwer Exchange, programu Outlook powinni połączyć się. Jeśli Lync sprawia, że to połączenie za pomocą automatycznego wykrywania programu Exchange i usług sieci Web programu Exchange (EWS), a program Outlook jest skonfigurowany dla skrzynki pocztowej innego użytkownika, Lync rejestruje który jako problem i zwraca ten błąd.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2436962 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2014 - Weryfikacja: 21.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2436962 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2436962

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com