"Tam bol problém s pripojením na Microsoft Office Outlook" chyba pri prihlasovaní na službu Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2436962 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Keď sa prihlásiť na Lync Online pomocou aplikácie Lync 2010 alebo Lync 2013 na počítači je spustený program Microsoft Outlook, dostanete nasledovné chybové hlásenie:

Tam bol problém s pripojením na Microsoft Office Outlook. E-mailová adresa v profile programu Outlook predvolené sa líši od prihlasovanie adresa použitá v Lync 2010. Zmeniť predvolený Outlook profil zápas sign-in adresu sú použitím v Lync, a potom odhlásiť a znovu prihlásiť na Lync.

RIEŠENIE

Riešenia pre Lync Online užívateľov

Používate najaktuálnejšie Lync klienta?

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Uistite sa, že používate najaktuálnejšiu Lync klienta. Viac informácií, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Je správcu osobných informácií v Lync správne nakonfigurovaný?

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Skontrolujte, či je správne nakonfigurovaný správcu osobných informácií. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Otvorte dialógové okno Možnosti programu Lync a osobné nastavenia, nastavte možnosť správca osobných informáciíMicrosoft Exchangealebo Microsoft Outlook.
 2. Skontrolujte, či sú vybrané nasledovné možnosti:
  • Správa o mojej ú?asti na základe mojich informácií z kalendára
  • Uložiť konverzácie Chatu na môj e-mail priečinok histórie konverzácie
  • Uložiť hovoroch na môj e-mail priečinok histórie konverzácie
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Je program Outlook spustený a nakonfigurovaný na používanie správny profil?

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Najlepšie skúsenosti, pridať e-mailové konto programu Exchange Outlook a nastavte ho ako predvoleného poštového profilu. Typicky, výmenu e-mailovú adresu a Lync prihlasovanie adresa sú rovnaké, ale v niektorých prípadoch sa môžu líšiť.
 • Je program Outlook nakonfigurovaný na použitie správne e-mailové konto programu Exchange?
  • Vo väčšine prípadov Lync sign-in adresu a Exchange e-mailovú adresu sú rovnaké.Otvorte Ovládací Panel systému Windows a potom klikniteMail(v klasickom zobrazení) Uistite sa, že konto programu Exchange v programe Outlook používa rovnakú e-mailovú adresu ako svoje Lync sign.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot všetky položky ovládacieho panela

  • Kliknite na položku E-mailové kontá, a potom overiť, že predvolené e-mailové konto (joshp@cohowinery v nasledujúcom príklade) je rovnaké ako adresu Lync sign-in:

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot Nastavenie pošty – Outlook a e-mailového konta dialógové okná
 • Je vybratý správny predvolený profil?
  • Z okna Nastavenie poštyv okne Ovládací Panel, vyberteZobraziť profilykliknite na položku vždy použiť tento profila potom vyberte profil, ktorý používa e-mailového konta ste overili v predchádzajúcej časti. V nasledujúcom príklade je CoHo Winery profil nakonfigurovaný ako predvolený profil.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot z profilu, ktorý využíva overené e-mailové konto
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Riešenia pre Office 365 správcov

Ak chcete vyriešiť tento problém, skontrolujte, či konto programu Exchange v programe Outlook zhoduje na konto, ktoré používa sa prihlásiť na Lync Online. Ak schránky na serveri Exchange a konto Lync sú obaja hostiteľom Microsoft Office 365, uistite sa že používateľa Exchange primárnu adresu SMTP zápasy hlavné meno používateľa (UPN).

Môžete použiť rutinu cmdlet Set-MsolUserPrincipalNamezo Microsoft Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell sa nastavená UPN, SMTP a Session Initiation Protocol (SIP) adresy na rovnakú hodnotu. Viac informácií, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Set-MsolUserPrincipalName
Otázky, ktoré sú opísané v časti "Problém" zvyčajne dochádza pri schránky na serveri Exchange a Lync účte sú hostované v rôznych prostrediach alebo rôznych doménových názvov. Ak Schránka Exchange hosťuje inde (Ak napríklad poštová schránka je umiestnený na lokálny server Exchange), nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge base:
2614242 Integrácia Exchange Server 2013 s Lync Server 2013, Lync Online alebo Lync Server 2013 hybridné nasadenie
2614614 Integrácia Exchange Online, Lync Online, Lync Server 2013 alebo Lync Server 2013 hybridné nasadenie
Po UPN, primárne SMTP a SIP adresy správne nastavené, opraviť alebo znova vytvoriť poštového profilu programu Outlook pomocou nového primárnu adresu SMTP. Potom reštartujte Lync.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Táto chyba je obyčajne spôsobená nesúlad medzi účtami, ktoré sa používajú v programe Outlook a Lync. Schránky na serveri Exchange, ku ktorej je pripojený program Outlook musí byť spojená s rovnakým používateľským kontom Office 365 ku ktorej je pripojený Lync. Ak budete pripojení k poštovej schránke to je súčasťou iného balíka Office 365 organizácie alebo inej lokálnej organizácie Exchange, môžu sa vyskytnúť táto chyba. Keď Lync pokúsi nadviazať spojenie s Outlook, porovnáva s adresou SMTP (e-mail) v programe Outlook s prihlasovanie adresu, ktorá sa používa na pripojiť k Lync Online. Ak SMTP a Lync sign-in adresy nezhodujú, môže sa vyskytnúť táto chyba.

Táto chyba sa môže vyskytnúť aj pri Lync očakáva integrovať s poštovou schránkou, ktorá je odlišná od poštovú schránku, ktorá je v programe Outlook nakonfigurované. Napríklad, ak Lync očakáva, e-mailová adresa používateľa sa joe@contoso.com, ale budete pripojení k poštovej schránke pre joe@fabrikam.com, môžu sa vyskytnúť táto chyba.

Lync používa atribút WindowsEmailAddress službyalebo pošty zistiť, ktorý server Exchange Outlook by malo pripojiť k. Ak Lync robí toto pripojenie cez Exchange Autodiscover a Exchange Web Services (EWS), ak je program Outlook nakonfigurovaný pre poštovú schránku iného používateľa Lync registrov, ako problém a túto chybu vracia.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2436962 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 15.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2436962 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2436962

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com