"Там була при підключенні до Microsoft Office Outlook" помилка під Вільний час входу до Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2436962 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Коли ви входите Lync Інтернет за допомогою Lync 2010 або Lync 2013 на комп'ютері під керуванням Microsoft Outlook, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Виникли утруднення з підключенням до Microsoft Office Outlook. адреса електронна пошта, які використовуються у ваш профіль за промовчанням Outlook відрізняється від входу в адресі використовується Lync 2010. З мінити Outlook, профіль, щоб відповідати вхід адресу, яку ви використовуєте в Lync, і вийдіть і знову ввійдіть до Lync.

РІШЕННЯ

Рішення для користувачів Lync онлайн

Ви використовуєте останню версію клієнта Lync?

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію клієнта Lync. Для отримання додаткової інформації зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Це менеджер особистої інформації в Lync настроєно належним чином?

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Переконайтеся, що правильно настроєно менеджер особистої інформації. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Відкрийте параметри Lync та в особисті настройки, встановіть параметр персонального інформаційного менеджераMicrosoft Exchange або Microsoft Outlook.
 2. Переконайтеся, що вибрано такі параметри:
  • Оновити мою присутність на основі мого відомості календаря
  • Зберегти розмов ЧАТУ в моїй електронній пошті папці журналу розмов
  • Зберегти журнали викликів в моїй електронній пошті папці журналу розмов
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Є Outlook працює та використовувати правильний профіль?

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Для кращого досвіду Додати обліковий запис електронної пошти Exchange до Outlook, набір знаків і як профіль пошти за замовчуванням. Як правило, вашу адресу електронної пошти Exchange і Lync входу адресу те ж саме, але в деяких випадках вони можуть відрізнятися.
 • Outlook налаштовано на використання правильний обліковий запис електронної пошти Exchange?
  • У більшості випадків Lync входу адреса і адреса електронної пошти Exchange однакові.Відкрийте на панелі керування і натисніть кнопкупошта(в класичному вигляді), щоб переконатися, що обліковий запис Exchange в Outlook використовує той же адресу електронної пошти як ваш Lync входу.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана з усіх елементів панелі керування

  • Виберіть пункт Облікові записи електронної поштиа потім переконайтеся, що обліковий запис електронної пошти за промовчанням (joshp@cohowinery у наведеному нижче прикладі) Lync входу адреса:

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана з налаштування Mail - Outlook і облікового запису електронної пошти діалогових вікон
 • Чи вибрано правильний за замовчуванням профіль?
  • У діалоговому вікні Настроювання поштина панелі керування виберіть пунктПоказати профілі, виберіть пункт завжди використовувати цей профільі виберіть конфігурацію, яка використовує обліковий запис електронної пошти, які підтвердили в попередньому розділі. У наведеному нижче прикладі CoHo Winery профіль настроєно як профіль за замовчуванням.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана профілю, який використовує перевірену електронну acount
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Рішення для адміністраторів Office 365

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що обліковий запис Exchange в Outlook відповідає обліковий запис, який використовується для входу до Lync онлайн. Якщо в поштовій скриньці Exchange та Lync рахунку обидва розміщуються в Microsoft Office Outlook 365, переконайтеся, що користувача Exchange основну адресу SMTP відповідає ім'я учасника-користувача (UPN).

За допомогою командлета Set-MsolUserPrincipalNameвід Microsoft Azure Active Directory модуль для Windows PowerShell встановити UPN, SMTP та сесії ініціювання протоколу (SIP) адреси з таким самим значенням. Для отримання додаткової інформації зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Набір MsolUserPrincipalName
Неполадок, які описано в розділі "Проблема" зазвичай виникають, коли поштовій скриньці Exchange та Lync рахунку розміщуються в різних середовищах або за допомогою різних доменних імен. Якщо поштову скриньку Exchange розміщується в іншому місці (наприклад, якщо поштова скринька розміщена на на локальному сервері Exchange), перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2614242 Exchange Server 2013 в інтеграції з Lync Server 2013, Lync Online або гібридному розгортанні Lync Server 2013
2614614 Інтеграції Exchange Online з Lync Online, Lync Server 2013 або гібридному розгортанні Lync Server 2013
Після UPN, основною SMTP та SIP адресу настроєно належним чином, ремонт або повторно створити профіль пошти Outlook, використовуючи новий основний адресу SMTP. Перезавантажте Lync.

Додаткові відомості

Ця помилка зазвичай спричинюється розбіжністю між облікові записи, які використовуються у програмі Outlook і Lync. Скриньки Exchange, до яких підключено Outlook має бути пов'язано з тим же обліковим записом служби Office 365 до яких підключено Lync. Якщо Outlook підключається до поштової скриньки частиною іншої організації Office 365 або інший локальної організації Exchange, ця помилка може виникнути. Коли Lync намагається встановити з'єднання з Outlook, він порівнює адресу SMTP (email) у програмі Outlook із входу адресу, що використовується для підключення до Інтернет Lync. Якщо SMTP і Lync входу адреси не збігаються, можуть виникнути ця помилка.

Ця помилка може також виникати під Lync, як очікується, інтегрувати з поштової скриньки, який відрізняється від поштової скриньки, який налаштовано в Outlook. Наприклад, якщо Lync очікує користувача електронною поштою на адресу joe@contoso.com, але Outlook підключається до поштової скриньки для joe@fabrikam.com, можуть виникнути ця помилка.

Lync використовує WindowsEmailAddressабо пошти атрибут для визначення яких Outlook слід підключитися до сервера Exchange server. Якщо Lync робить це підключення через обмін автовизначення і Exchange Web послуги (EWS), а якщо Outlook налаштовано для поштової скриньки іншого користувача, Lync реєструє, як проблема і повертає цю помилку.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2436962 - Востаннє переглянуто: 26 червня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2436962 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2436962

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com