"Помилка підключення до Microsoft Office Outlook. Адресу електронна пошта, який використовується в конфігурації Outlook за промовчанням різні протокол IMAP про помилку "під Вільний час входу в Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2436962 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові виправлення неполадок та навчальні ресурси на в Підтримка для малого бізнесу .
Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли ви входите в Microsoft Lync онлайн за допомогою Microsoft Lync 2010 або Microsoft Lync 2013 на комп'ютері з Microsoft Outlook, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Помилка при підключенні до Microsoft Office Outlook. Адресу електронна пошта, який використовується в конфігурації Outlook за промовчанням відрізняється від входу адреса використовується Lync 2010. Змінити за промовчанням Outlook профілю відповідно вхід адресу ви використовуєте в Lync, і потім вийти та знову увійти до Lync.

РІШЕННЯ

Щоб усунути цю помилку, переконайтеся, що обліковий запис А комп'ютера Exchange в Outlook відповідає обліковий запис А комп'ютера, який використовується для входу в Lync онлайн. Якщо поштової скриньки Exchange і обліковий запис А комп'ютера Lync обидва розміщуються в Microsoft Office Outlook 365, переконайтеся, що адреса основна простий пошти міграції даних протоколу SMTP користувача Exchange відповідає ім'я учасника-користувача (UPN).

За допомогою командлета Набір-MsolUserPrincipalName від Windows Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell установити UPN, SMTP та протоколу ініціювання сеансу (SIP) адресу те ж значення. Щоб отримати додаткові відомості про цей командлет перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:Якщо поштової скриньки Exchange розміщується в іншому місці (наприклад, якщо ім’я поштової скриньки розміщується на сервері Exchange локальні), перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2614242 Як налаштувати інтернет Lync в Office 365 взаємодіяти з локальному середовищі обміну
Після UPN, основну SMTP і SIP адресу настроєно правильно, ремонт або повторного створення профілю електронна пошта Outlook, використовуючи новий основний маркер адресу SMTP а потім перезавантажте Lync.

Примітка. Коли ремонт або відновити профіль електронна пошта Outlook, адресу електронна пошта, Oulook автоматично виявляє, що мають збігатися користувача SIP-адресу. Якщо адреси не збігаються, або адреса SMTP, або адреса SIP установлено неправильно.

Додаткові відомості

Основною причиною цієї помилки є невідповідність між облікові запис А бізнес-партнера, які використовуються у програмі Outlook і Lync. Скриньки Exchange, до яких підключено Outlook має бути пов'язаний з тим же Office 365 обліковим записом, до якої підключено Lync. Якщо підключення Outlook до поштової скриньки, є частиною іншої організації Office 365 або іншої локальної організації Exchange, ця помилка може виникнути. Коли Lync намагається зробити з'єднання з Outlook, він порівнює адреси SMTP (Електронна пошта) в Outlook за адресою входу, що використовується для підключення до Інтернет Lync. SMTP і Lync входу адреса не збігається, ця помилка може виникнути.

Ця помилка може також виникати, коли Lync чекав, щоб інтегрувати з різних поштових скриньок з поштової скриньки, який налаштовано в Outlook. Наприклад, якщо Lync очікує адресу електронна пошта користувача, щоб бути joe@contoso.com, але Outlook підключається до поштової скриньки для joe@fabrikam.com, можуть виникнути помилки.

Для визначення сервера Exchange, до якої слід підключитися Outlook використовує атрибут WindowsEmailAddress або пошти Lync. Якщо Lync робить це підключення через обмін автовизначення і Exchange Web Services (EWS), і якщо Outlook настроєно для поштової скриньки іншого користувача, Lync регістрів, як проблема і повідомляє про помилку.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2436962 - Востаннє переглянуто: 17 травня 2013 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office Communications Online
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2436962 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2436962

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com