Ako používať zapisovania na riešenie problémov s inštaláciou programu Lync 2010 v prostredí Office 365 pred inováciou

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2437044 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí ktoré vydanie Office 365 používate? Zistite to na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Používam vylepšenú službu balíka Office 365?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje niektoré bežné problémy Microsoft Lync 2010 inštalácia v prostredí Microsoft Office 365 pred inováciou. To tiež popisuje, ako zapnúť zapisovanie do denníka aplikácie Lync 2010.

Poznámka: Microsoft Office Communicator 2007 alebo Microsoft Office Communicator 2007 R2 je nutné odstrániť pred inštaláciou programu Lync 2010. Inak, komunikátor odstránia počas inštalácie programu Lync 2010.

POSTUP

Scenár č.1: Lync 2010 nie je nainštalovaný alebo nespustí

Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte odstrániť a potom preinštalovať Lync 2010. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na položku Ovládací Panel.
 2. Kliknite na položku programy a súčasti alebo Pridať alebo odstrániť programy, vyberte položku Microsoft Lync 2010a potom kliknite na tlačidlo odinštalovať.
 3. Reštartujte počítač.
 4. Ukončite všetky aplikácie Microsoft Office.
 5. Zatvorte všetky ostatné klientov okamžitých správ (IM), napríklad Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger a AOL Instant Messenger.
 6. Preinštalujte program Lync 2010 z Microsoft Office 365 portálu.

Scenár č.2: "nemožno otvoriť program pretože Microsoft Lync 2010 je už beží na vaše používateľské konto systému Windows" chybové hlásenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, zavrite všetky spustené inštancie programu Lync 2010. Ak iným používateľom na tom istom počítači sú prihlásení na Lync, tých užívateľov musí odhlásiť a ukončite program Lync. Je to spôsobené iba jedna inštancia aplikácie Lync môže byť spustený v čase.

Lync 2010 nastavenie zapisovania do denníka

Zapisovanie do denníka možno zhromažďovať ďalšie informácie o Lync 2010 problémoch. Dva druhy log súbory, ktoré môžu pomôcť s inštaláciou problémy sú nasledovné:
 • Denníky inštalačného programu Lync. Tieto protokoly zaznamenávanie chýb Inštalátora systému Windows, ktoré sa vyskytujú počas inštalácie.
 • Súbory denníka systému Windows Installer (MSI)
V tomto prípade sme sa hlavne zaoberajú denníky inštalačného programu, ktoré boli uvedené skôr. Denníky inštalačného programu môžu byť užitočné pre riešenie problémov s inštaláciou a nastavením problémov s Lync 2010. Pretože Lync 2010 inštalačný balík MSI, možno povoliť protokolovanie MSI a pomôcť diagnostikovať problém. Skôr než sa pokúsite nainštalovať program Lync 2010, povoliť zapisovanie do denníka MSI podľa pokynov v nasledovných článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
223300 Zapnutie zapisovania do denníka Inštalátora systému Windows (Windows Vista, Windows 7 a Windows 8)
314852 Ako povoliť Windows Installer geologickým prieskumom v systéme Windows XP

Poznámka: Po povolení zapisovania do denníka, môžete zrušiť zmeny alebo použitie Microsoft opraviť to, ktoré je zahrnuté v týchto článkoch vypnúť zapisovanie do denníka.

Po pokuse o inštaláciu programu Lync, by ste mali zbierať log súbory z nasledovných umiestnení a potom kontaktovať technickú podporu spoločnosti Microsoft Office 365:
 • % temp %: zbierať záznamy, ktoré začínajú s "MSI" a končí ". denník." Názvy súborov sú náhodné. Však najnovšie protokoly by mali zodpovedať vaše posledné inštalácie pokus.
 • %USERPROFILE%\tracing: zbierať nasledujúce súbory:
  • Lync-Setup-0.Setuplog
  • OCBoot.txt
  • Lync162159.txt.

   Poznámka: Zmeniť názov súboru pre tento súbor.
Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2437044 - Posledná kontrola: 25. apríla 2014 - Revízia: 10.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
o365062011 pre-upgrade o365 o365e o365p o365a o365m kb3rdparty kbmt KB2437044 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2437044

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com