Як використовувати журналювання неполадок інсталяції Lync 2010 у середовищі перед оновленням Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2437044 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнений, що те, що Випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описано деякі загальні питання інсталяції Microsoft Lync 2010 у Microsoft Office 365 перед оновленням середовища. Вона також описує, як увімкнути функцію журналювання Lync 2010.

Примітка. Перш ніж інсталювати Lync 2010, слід видалити Microsoft Office Communicator 2007 або Microsoft Office Communicator 2007 R2. В іншому випадку, комунікатор буде видалено під Вільний час процесу інсталяції Lync 2010.

ПРОЦЕДУРА

Сценарій 1: Lync 2010 не інстальовано або не запускається

Щоб вирішити цю проблему, необхідно видалити та потім переінсталювати Lync 2010. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку На панелі керування.
 2. Натисніть кнопку Програми та функції або запит на додавання або видалення програм, виберіть Microsoft Lync 2010а потім натисніть кнопку Видалити.
 3. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 4. Закрийте всі застосунки Microsoft Office.
 5. Закрийте всі інші клієнтів обміну миттєвими повідомленнями (IM), таких як Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger і AOL Instant Messenger.
 6. Переінсталюйте Lync 2010 на порталі Microsoft Office Outlook 365.

Сценарій 2: "не вдалося відкрити програму тому, що Microsoft Lync 2010 вже запущено на ваш обліковий запис А комп'ютера користувача Windows" протокол IMAP про помилку

Щоб вирішити цю проблему, закрийте всі запущені екземпляри Lync 2010. Якщо інших користувачів на одному комп'ютері ввійшли до Lync, ті користувачі повинні вийти і виходу Lync. Це тому, що за раз можна працює лише один екземпляр Lync.

Lync 2010 настроювання журналювання

Журналювання можна зібрати більше інформації про Lync 2010 питання. Два види лог-файли, які можуть допомогти з питаннями автоматична інсталяція є наступні:
 • Журнали установки Lync. Ці журнали запис А інсталятора Windows помилки, які виникають під Вільний час інсталяції.
 • Файли журнал Windows Installer (MSI)
У цьому випадку ми є стурбований журнали установки, яке було згадано раніше. Журнали установки можуть бути корисні для виправлення неполадок інсталяції та настроювання питання з Lync 2010. Оскільки Lync 2010 інсталяційний пакет MSI, MSI може бути ввімкнуто журналювання допомогти діагностувати проблему. Перш ніж спробувати інсталювати Lync 2010, увімкнути журналювання MSI наведених нижче статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
223300 Увімкнення запису подій для інсталятора Windows (Windows Vista, Windows 7 і Windows 8)
314852 Як включити Loggings інсталятор Windows, у Windows XP

Примітка. Після увімкнення журналювання, слід скасувати зміни, або сценарій виконання Microsoft Fix it, у ці статті, щоб вимкнути журналювання.

Після спроби встановити Lync, ви повинні збирання файлів журналів у таких розташуваннях а потім зверніться до служби технічної підтримки Microsoft Office 365:
 • % temp %: збирати журнали, що починається з "MSI" і закінчується ". log." Імена файлів є випадковими. Однак, новітні журнали повинні відповідати самих останніх спроба інсталяції.
 • %USERPROFILE%\tracing: збирати такі файли:
  • Lync інсталяції 0.Setuplog
  • OCBoot.txt
  • Lync162159.txt.

   Примітка. Ім'я цього файлу можуть змінитися.
Виробники продуктів, обговорюваних у цій статті виробляються з компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2437044 - Востаннє переглянуто: 8 березня 2013 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Ключові слова: 
o365062011 pre-upgrade o365 o365e o365p o365a o365m kb3rdparty kbmt KB2437044 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2437044

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com