сценарій виконання засобу ведення журналу для виправлення неполадок автоматична інсталяція Lync 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2437044 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описано деякі поширені проблеми установки Microsoft Lync 2010. Він також описано увімкнути функцію журналювання Lync 2010.

Примітка.Перш ніж інсталювати Lync 2010, потрібно видалити Microsoft Office Communicator 2007 або Microsoft Office Communicator 2007 R2. В іншому випадку, комунікатор буде видалено під Вільний час інсталяції сервера Lync 2010.

ПРОЦЕДУРА

Сценарій 1: Lync 2010 не інстальовано або не запускається

Щоб вирішити цю проблему, необхідно видалити та потім переінсталювати Lync 2010. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Пуска потім команду Панель управления.
 2. Натисніть програми та засоби або Установка й видалення програмвиберіть Microsoft Lync 2010та натисніть кнопку Видалити.
 3. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 4. Закрийте всі застосунки Microsoft Office.
 5. Закрийте всі інші клієнтів обміну миттєвими повідомленнями (IM), таких як Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger і AOL Instant Messenger.
 6. Переінсталюйте Lync 2010.

Сценарій 2: «не вдалося відкрити програму оскільки Microsoft Lync 2010 вже запущено на ваш обліковий запис А комп'ютера користувача Windows"повідомлення про помилку

Щоб вирішити цю проблему, закрийте всі запущені екземпляри Lync 2010. Якщо інші користувачі на одному комп'ютері ввійшли до Lync, тих користувачів повинні системи та виходу Lync. Це тому, що лише один екземпляр Lync може бути запущено одночасно.

Настроювання журналювання Lync 2010

Журналювання можна зібрати більше інформації про Lync 2010 питання. Два види лог-файлів, які можуть допомогти з неполадок автоматична інсталяція є наступні:
 • Журнали установки Lync. Ці журнали записувати інсталятора Windows помилки, які виникають під Вільний час інсталяції.
 • Файли журнал Windows Installer (MSI)
У цьому випадку ми стурбовані в основному з журнали установки, які були раніше згадані. Журнали установки можуть бути корисними для усунення несправностей, інсталяцію та налаштування питання з Lync 2010. Тому, що пакет Lync 2010 установки MSI, MSI журналювання може бути включений, щоб допомогти діагностувати проблему. Перш ніж намагатися встановити Lync 2010, увімкнути журналювання MSI, виконавши інтерактивні елементи, зазначені в наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
223300 Увімкнення запису подій для інсталятора Windows (Windows Vista, Windows 7 і Windows 8)
314852 Увімкнення Loggings інсталятора Windows у Windows XP

Примітка.Після увімкнення журналювання, потрібно скасувати внесені зміни, або сценарій виконання Microsoft Fix it, які включені в ці статті, щоб вимкнути ведення журналу.

Після того, як ви намагаєтеся встановити Lync, ви повинні збирати лог-файлів з указаних нижче місць і потім зверніться до служби технічної підтримки:
 • % temp %: збирати журнали, що починається з "MSI" і закінчується ". log." Імена файлів, випадкова. Однак, новітні журнали повинні відповідати самих останніх Спроба автоматична інсталяція.
 • %USERPROFILE%\tracing: збирати такі файли:
  • Lync інсталяції 0.Setuplog
  • OCBoot.txt
  • Lync162159.txt.

   Примітка. Для цього файлу, ім'я файлу може змінитися.

Властивості

Номер статті: 2437044 - Востаннє переглянуто: 14 липня 2014 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync 2010
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbmt KB2437044 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2437044

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com