Jak povolit automatické dokončení pro příkazový řádek (Cmd.exe)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 244407 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Doplňování názvů souborů a doplňování názvů složky jsou funkce Rychlé hledání příkazový procesor Cmd.exe systému Windows NT. Když zadejte cestu nebo název souboru a stiskněte klávesu TAB, bude cmd.exe vyhledá všechny soubory, jejichž cestu a název souboru odpovídat vaší položkou.

Poznámka: automatické dokončení pro CMD.exe ve výchozím nastavení v systému Windows 2000 a vyšší není povoleno.

Je-li zadejte cestu a potom stiskněte klávesu TAB, příkazový procesor prohledává všechny soubory, jejichž cesty (ale nemusí to být název souboru) odpovídá zadání. Příkazový procesor zobrazí se jedna z odpovídající názvy souborů pokaždé, když stisknete klávesu TAB. Chcete-li přejít zpět skrze seznam názvů souborů, stiskněte klávesy SHIFT + TAB. Tento článek popisuje povolení automatického dokončení pro program Cmd.exe.

Další informace

Důležité Tento oddíl, metody nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li povolit automatické dokončení pro program Cmd.exe, pomocí Editoru registru (Regedt32.exe) zobrazte následující klíč registru:
HKEY_CURRENT_USER/software/Microsoft/příkazového procesoru
Upravte hodnotu CompletionChar a nastavte hodnotu REG_DWORD 9. Všimněte si, že nepotřebujete, restartujte počítač.

Vlastnosti

ID článku: 244407 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB244407 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:244407

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com