Oprava: 0xC02020A1, 0xC020902A, 0xC0202092 a 0xC0047038 může dojít k chybám při pokusu spustit balíček 2005 direktivy SSI, používáte-li ve zdroji plochý soubor oddělovače sloupců multi-character současně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2445326
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytvoření balíčku direktivy SSI (SQL Server 2005 Integration Services) v Business Intelligence Development Studio (nabídky).
  • Použijete zdroj plochý soubor číst data z textového souboru v toku dat úkolu.
  • Použití oddělovače sloupců multi-character plochý soubor zdroje. Například oddělovače sloupců multi-character je řetězec znaků tilda tři znaky)~~~).
  • Textový soubor obsahuje velké množství dat. Například textový soubor obsahuje více než 20 000 záznamů.
  • Spuštění balíčku direktivy SSI.
V tomto scénáři může selhat balíček direktivy SSI. Dále se zobrazí následující chybové zprávy:

Chyba: 0xC02020A1 datový tok úlohu, ploché zdrojový soubor [1]: převod dat se nezdařilo. Převod dat pro sloupec"<column_name></column_name>"vrácena hodnota stavu 4 a stav text v"Text byl zkrácen nebo jeden nebo více znaků, kdyby žádná shoda v kódové stránce cíl.".
Chyba: 0xC020902A datový tok úlohu, ploché zdrojový soubor [1]: "Výstupní sloupec"<column_name></column_name>"(199)" se nezdařilo, protože došlo k zkrácení a zkrácení odstraňování řádků na sloupce "výstup"<column_name></column_name>"(199)" Určuje selhání na zkrácení. Na zadaný objekt zadané součásti došlo k chybě zkrácení.
Chyba: 0xC0202092 datový tok úlohu, ploché zdrojový soubor [1]: při zpracování souboru došlo k chybě "<path_of_the_flat_file></path_of_the_flat_file>"na řádek dat <row_number></row_number>.
Chyba: 0xC0047038 datové tok úkolů direktivy SSI.Plynovod: Direktivy SSI chybový kód DTS_E_PRIMEOUTPUTFAILED. Metoda PrimeOutput na součást "Plochý soubor zdroj" (1) vrátilo kód chyby 0xC0202092. Součást vrátil kód chyby při PrimeOutput() potrubí motoru. Je definován význam kódu chyby komponenty, ale chyba je závažná a potrubí zastavit provádění. Mohou existovat některé chybové zprávy, které jsou zaúčtovány před tím více informací o selhání.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože vstupní vyrovnávací paměti pro analyzátor plochý soubor multi-character oddělovač nesprávně rozdělit do dvou částí.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2005.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
913089 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2005

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2445326 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2445326 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2445326

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com