Host Integration Server 2010 çalıştırdığınızda, ana sistemden gelen udp istekleri bırakılabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2446500
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2010 bir bilgisayarda çalıştırdığınızda, ana sistemden gelen Kullanıcı Datagram Protokolü (udp) istekleri bırakılabilir.

Neden

Host Integration Server 2010 yüklemesi yerel sunucunun Güvenlik Duvarı güvenlik duvarı kuralı ekler bu sorun oluşur. Eklenen bu kuralın IP veri bağlantısı bağlantı (IPDLC) hizmeti varolmayan bir bağımlılık oluşturur. Varolmayan Bu bağımlılık 12000 12004 udp bağlantı noktaları üzerinden gelen istekleri engelleyebilir.

Komut isteminde eklenen kural ayrıntılarını görüntülemek için aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın:
netsh advfirewall show duvarını ayrıntılı IPDLC
Eklenen kural ayrıntılarını aşağıdakine benzer:
Rule Name:              IPDLC----------------------------------------------------------------------Description:             IP-DLC Link ServiceEnabled:               YesDirection:              InProfiles:               Domain,Private,PublicGrouping:               Host Integration ServerLocalIP:               AnyRemoteIP:               AnyProtocol:               UDPLocalPort:              12000,12001,12002,12003,12004RemotePort:              AnyEdge traversal:            NoProgram:               C:\Program Files\Host Integration Server\system\snalink.exeService:               IPDLCInterfaceTypes:            AnySecurity:               NotRequiredRule source:             Local SettingAction:                AllowOk.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltme yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bu Bilgi Bankası makalesinin tepesindeki vardır. Bu bölüm görünmüyorsa düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil bunun olmasıdır.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi yüklemek için önkoşul yoktur.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Değiştirme bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) sahiptir aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde, bu yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'nda öğe.

X 86 tabanlı sürümü Microsoft Host Integration Server 2010 için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Hisconfig.dll8.5.4245.2505,68821 Ekim 201012: 23x 86
X 64 tabanlı sürümü Microsoft Host Integration Server 2010 için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Hisconfig.dll8.5.4245.2505,68821 Ekim 201012: 05x 86


Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2446500 - Last Review: 27 Eylül 2011 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbbug kbmt KB2446500 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2446500

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com