INFORMACE: Omezení ovladač Microsoft Oracle ODBC a OLEDB Provider

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 244661 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje omezení aktuální verzi ovladač Microsoft ODBC a OLE DB Provider for Oracle. Tyto součásti jsou aktuálně v režimu údržby. Žádné nové aktualizace jsou plánovány pro budoucí verze těchto komponent, včetně jejich podpory proti verze vyšší než Oracle 8i.

Další informace

Aktuální verzi ovladače Microsoft ODBC pro Oracle vyhovuje specifikaci ODBC 2.5, zatímco zprostředkovatel OLE DB pro Oracle je nativní zprostředkovatele Oracle 7 OCI API. Ovladač a zprostředkovatele volání OCI 7 API proti součásti klienta Oracle ohledu Oracle verze v počítači nainstalována.

Od Data Access Components (MDAC) verze 2.5 a novější verze podporují ovladač Microsoft ODBC a OLE DB Provider pouze Oracle 7 a Oracle 8i s následující omezení:
 • Typy Oracle 8.x specifická data, například datový typ CLOB, BLOB, BFILE, NCHAR, NCLOB a NVARCHAR2, nejsou podporovány.
 • Funkce Unicode proti serverů Oracle 7.x a 8.x není podporována.
 • Více instancí klienta Oracle nebo více nemovitostí Oracle nejsou podporovány, protože spoléhají na první výskyt Oracle domácí v proměnné SYSTEM PATH.
 • Vracení více resultsets z uložené procedury nebo dávkového příkazu SQL není podporováno použití ADO nebo OLEDB.Další informace o načtení komponenty resultset z Oracle uložené procedury, klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
  255043Jak načíst sadu záznamů ADO z Oracle prostřednictvím ASP pomocí kurzory REF
  176086Postupy: Přijetí sady záznamů z Oracle uložená Procs použití ADO
 • Vnořené vnější spojení nejsou podporovány.
 • Není podporována trvalost dat XML.
 • Verze vyšší než 8i nejsou podporovány pomocí tohoto ovladače.
Důležité: Nový poskytovatel Oracle objektu Microsoft .NET, který podporuje klienta Oracle 9i je nyní k dispozici. Chcete-li stáhnout tento zprostředkovatel, navštivte následující site:http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=4F55D429-17DC-45EA-BFB3-076D1C052524

Odkazy

Další informace naleznete v souboru nápovědy, která je součástí ovladače a zprostředkovatele.Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
259959Techniky ladění problémy s připojením k serveru Oracle pomocí ovladače ODBC a OLE DB Provider
280106Jak nastavit a odstraňování propojeného serveru Oracle SQL Server
306787PRB: Vložení více resultsets pod ADO s Microsoft Oracle OLEDB Provider a ovladače ODBC selže
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 244661 - Poslední aktualizace: 8. července 2009 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Data Access Components 2.5
 • Microsoft Data Access Components 2.6
 • Microsoft Data Access Components 2.7
 • Microsoft ODBC for Oracle (Build 2.573.7626) 2.5
 • Microsoft OLE DB Provider for Oracle Server 1.0
 • Microsoft OLE DB Provider for Oracle Server 1.0
 • Microsoft OLE DB Provider for Oracle Server 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbdatabase kbdriver kbfix kbgrpdsmdac kbinfo kboracle kbprovider KB244661 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:244661

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com