Při odeslání pošty Exchange Service dojde občas na Exchange Server 2010 poštovní server je zaprotokolována událost s ID 4999

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2447629 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Služba Microsoft Exchange Mail odeslání (MSExchangeMailSubmission.exe) může dojít k selhání nepravidelně na serveru Microsoft Exchange Server do roku 2010 poštovní schránky. V protokolu aplikací je dále zaznamenána následující událost:

Název protokolu: aplikace
Zdroj události: Společný MSExchange
ID události: 4999
Kategorie úkolů: Obecné
Úroveň: Chyba
Popis:
Watson zprávy odeslány ID procesu: <process id="">, s parametry: E12 <type>, <version number="">MSExchangeMailSubmission, M.Exchange.StoreProvider, M.M.MapiEventManager.SaveWatermarks, M.Mapi.MapiExceptionArgument, 69 c 9, <version number="">.</version></version></type></process>
ErrorReportingEnabled: False

Když nastane tento problém, dojde k narušení odeslání pošty až po restartování služby Exchange Mail odeslání.

Příčina

K tomuto problému dochází při spuštění podprocesu denní údržba aktualizovat vodoznaky nečinnosti poštovních schránek. Pokud databáze na serveru poštovní 2010 Exchange Server žádné uživatelské poštovní schránky nebo žádné aktivní poštovní schránky, může dojít k selhání služby Exchange Mail odeslání.

Poznámka:Vodoznak je kontrolní bod, který označuje nejnovější události poštovní schránky, která došlo. Seznamu vodoznaku pomáhá spotřebitelům událostí udržovat záznamy poštovní schránky událostí, které nastaly.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2529939Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2447629 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2447629 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2447629

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com