Výkon úlohy migrace vzdáleného úložiště s časem klesá (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 244832 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V průběhu času začít snížit výkon převzetím delší dokončení úlohy přenesení nočního vzdálené úložiště. Například vaše protokoly služby RSS (umístěné v modulu snap-in Vzdálené úložiště) zobrazit nočního přenosy prohledávání a dat trvá déle Dokončit po sobě jdoucích týdnů. Normální navrácení také začít trvat nadměrné množství času na dokončení.

Příčina

Služba udržuje seznam pre-migrated soubory v databázi Agent systému souborů (FSA) je umístěn ve složce %SystemRoot%\System32\FsaDb. Pre-migrated souboru je jeden, která byla zkopírována do úložiště offline, ale ještě není zkrácen (data stále uložena místně na svazku). Protože volné místo svazku je stále nad požadovanou úroveň, jsou soubory pouze zkráceny při spadá pod minimální požadované volné místo skutečné svazku.

Pokud jeden z těchto souborů pre-migrated je otevřen nebo změněn před byla zkrácena, poslední přístup časového razítka v souboru je upraveno. Položky v databázi FSA však není odebrána. Pokud soubor je později přenesen znovu službou Vzdálené úložiště, je vytvořena nová položka v databázi FSA. To může způsobit databáze stanou vyplněn velký počet záznamů (jeden pro každý soubor) a výkonu efekt adversly.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Chcete-li problém vyřešit, pravidelně provést jednu z následujících (přibližně jednou každé 2 nebo 3 měsíce):
  1. Zastavit všechny služby Vzdálené úložiště.
  2. Odstranit soubory umístěné v %SystemRoot%\System32\RemoteStorage\FsaDb\*.* (právě můžete přejmenovat všechny soubory nebo kopírovat do dočasné složky, dokud operace dokončena.)
  3. Restartujte všechny služby Vzdálené úložiště.
  4. Naplánovat úlohu Ověřit soubory na spravovaných svazcích všechny.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 244832 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbnetwork kbwin2000sp1fix KB244832 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:244832

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com