Nastavení služby WMI a atributů služby Active Directory se obnovit výchozí hodnoty po nakonfigurování je pomocí nástroje Konfigurace ABS 2007 Office Communications Server R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2449149 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Konfigurace atributů služby Active Directory adresáře a nastavení služby WMI (Windows Management Instrumentation) pomocí aplikace Microsoft Office Communications Server 2007 R2 ABS konfigurační nástroj. Příznaky, které jste nakonfigurovali na atributy služby Active Directory a nastavení služby WMI jsou však obnovit zpět na výchozí hodnoty po instalaci aktualizace, která je popsána v článku znalostní báze Knowledge Base (KB) 979857 nebo novější aktualizace.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2404534Popis balíčku kumulativní aktualizace pro Office Communications Server 2007 R2 databáze: listopad, 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Další informace

ABS Configuration Tool je součástí sady Office Communications Server 2007 nástrojů sady Resource Kit. Tento nástroj (ABSConfig.exe) naleznete v následujícím umístění:
<drive></drive>: \Program Files\Microsoft office Communications Server 2007\ResKit

Další informace o Office Communications Server 2007 nástrojů sady Resource Kit,navštivte následující web společnosti Microsoft:
Obecné informace o Office Communications Server 2007 nástrojů sady Resource Kit

Vlastnosti

ID článku: 2449149 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2449149 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2449149

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com