ews bir Microsoft Exchange Server 2010'u ortamında ews istemci uygulamasına bir hata iletisi olmadan tcp bağlantısını keser

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2449266 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Bir Microsoft Exchange Server 2010'u ortamda Microsoft Exchange Web Hizmetleri (ews) istemci uygulamasına erişim öğelerini kullanın. Örneğin, Mac için Microsoft Entourage veya Mac 2011 için Microsoft Outlook'u kullanın.
  • ews istemci uygulamasını kullanır GetItem ews edinme işlemi MimeContent bir öğenin özellik. Bu öğenin MIME İçerik dönüştürme neden olur.
  • İçerik dönüşümü başarısız olur. Örneğin, iCal geçersiz bir maddedir.
Bu senaryoda, istemci uygulamasına bir hata iletisi olmadan tcp bağlantısı ews bırakır. Bu durumda, yeni öğeler ews istemci uygulaması almaz.

Neden

Bu sorun, ews ews edinmeye çalıştığında oluşan içerik dönüştürme hatası işlenmemesi nedeniyle oluşur. MimeContent Exchange deposundaki öğeler özelliği.

Çözüm

Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun.

Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Microsoft desteği: Bize ulaşın
Not Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, özel durumlarda, destek aramaları için çözeceğini ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.


Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2449266 - Last Review: 14 Temmuz 2011 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2449266 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2449266

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com