MAPI nie można użyć, aby skonfigurować program Outlook 2003 do użytku z usługą Exchange Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2449616 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Podczas próby Messaging API (MAPI) umożliwia konfigurowanie programu Microsoft Office Outlook 2003 do łączenia programu Microsoft Exchange Online w środowisku usługi Microsoft Office 365, połączenia MAPI może nie działać.

PRZYCZYNA

Program Outlook 2003 nie jest obsługiwanego klienta poczty e-mail do łączenia do skrzynek pocztowych programu Exchange w trybie Online za pomocą interfejsu MAPI w usłudze Office 365.

Uwaga Program Outlook 2003 jest obsługiwany do łączenia do skrzynek pocztowych programu Exchange w trybie Online za pomocą Post Office Protocol (POP) lub protokołów dostępu protokołu IMAP (Internet Message).

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wymagań systemowych dla usługi Office 365 przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2449616 - Ostatnia weryfikacja: 11 lipca 2014 - Weryfikacja: 11.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2449616 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2449616

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com