MAPI nemožno použiť na nastavenie programu Outlook 2003 na použitie s Exchange Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2449616 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o použitie API rozhranie MAPI (Messaging) nastaviť program Microsoft Office Outlook 2003 sa pripojiť k programu Microsoft Exchange Online v prostredí Microsoft Office 365, pripojenie rozhrania MAPI nepracuje.

PRÍČINA

Program Outlook 2003 nie je podporované e-mailový klient pre pripojenie k poštovým schránkam v službe Exchange Online v Office 365 pomocou rozhrania MAPI.

Poznámka: Program Outlook 2003 podporuje na pripojenie k poštovým schránkam systému Exchange Online pomocou Post Office Protocol (POP) alebo prístup protokolu IMAP (Internet Message) protokoly.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie informácie o systémových požiadavkách Office 365, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2449616 - Posledná kontrola: 11. júla 2014 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2449616 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2449616

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com