Outlook 2003'ü Exchange Online ile kullanmak üzere ayarlamak için MAPI kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2449616 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Office 365 ortamında Microsoft Exchange Online bağlanmak için Microsoft Office Outlook 2003 ayarlamak için ileti API (MAPI) kullanmaya çalıştığınızda, MAPI bağlantı çalışmayabilir.

NEDEN

Outlook 2003'de Office 365 MAPI kullanarak çevrimiçi Exchange posta kutularına bağlanmak için desteklenen e-posta istemcisi değildir.

Not Outlook 2003, Postane Protokolü (POP) veya Internet İleti Erişim Protokolü (IMAP) iletişim kurallarını kullanarak çevrimiçi Exchange posta kutularına bağlanmak için desteklenir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Office 365 için sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2449616 - Last Review: 11 Temmuz 2014 Cuma - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2449616 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2449616

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com