Не можна настроїти Outlook 2003 для сценарій виконання зі службою Exchange Online за допомогою MAPI

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2449616 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби настроїти Microsoft Office Outlook 2003 з'єднуватися з Microsoft Exchange Online в Microsoft Office Outlook 365 середовищі за допомогою обміну повідомленнями API MAPI, підключення MAPI можуть не працювати.

Причини

Outlook 2003 не підтримується поштовий клієнт для підключення до поштових скриньок Exchange Online за допомогою MAPI в Office 365.

Примітка. Для підключення до поштових скриньок Exchange Online за допомогою поштового відділення протоколу (POP) або протоколи Інтернету протокол IMAP протоколу доступу (IMAP) підтримується Outlook 2003.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про вимоги до системи для Office 365 зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2449616 - Востаннє переглянуто: 11 липня 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kbmt KB2449616 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2449616

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com