System Center operácie Manager 2007 R2 Kumulatívna aktualizácia 4

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2449679 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok obsahuje úplný opis všetky zmeny v Kumulatívna aktualizácia 4 pre Microsoft System Center operácie Manager (SCOM) 2007 R2.

Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 zahŕňa všetky predchádzajúce súhrnné aktualizácie pre SCOM 2007 R2 a zahŕňa všetky platformy aktualizácie.

Poznámka Zmeny kríž-platforma pre túto aktualizáciu a pre budúce aktualizácie sú už opísané v samostatnom článku Microsoft Knowledge Base (KB).

Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 rieši tieto otázky:
 • Funkciu výkonu a optimalizácia zdrojov (DEC) tipy sa nepracuje správne, po nainštalovaní kumulatívnej aktualizácie 3 pre SCOM 2007 R2.
 • The Upozorniť zobrazenie nefunguje správne, keď zdroj upozornenie obsahuje monitory a pravidlá.
 • Popis udalosti nie sú zhromažďované azurová spravovanie pack. Ak chcete tento problém odstrániť, Zostavte aplikáciu Windows Azure pomocou Windows Azure SDK 1.3.
 • Proces monitorovania hostiteľa môže prestať reagovať na počítači so systémom Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2).
 • Výkon Diagram zobrazenie je pomalý, ak roly používateľov sú v rozsahu mnohé skupiny.
 • Vo vlastnostiach web konzoly pre upozornenie, hypertextové prepojenia na Vedomostí kartu nie sú aktívne.
Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 pridá nasledujúce funkcie:
 • Inováciu podporu databázy SQL Server 2008 R2
 • Automatické obnovenie pre zdravotníctva v scenári SQL Server zlyhania

  Poznámka
  Podľa predvoleného nastavenia táto funkcia nie je povolená. Ďalšie informácie o tom, ako umožniť túto funkciu, nájdete v časti „Automatické obnovenie zdravotná služba v SQL Server zlyhania scenár".
Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2, navštívte nasledovnú webovú stránku Microsoft Download Center:
Stiahnuť Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2
Poznámka Ak nie je Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2 nainštalovaný, musíte stiahnuť najnovšiu spravovania balíčkov pre monitorovanie počítače Linux a UNIX skôr, než použijete Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2. Chcete urobiť, navštívte nasledovnú webovú stránku Microsoft:
Stiahnuť najnovšiu spravovania balíčkov pre monitorovanie Linux a UNIX počítače

DALSIE INFORMACIE

Inováciu podporu databázy SQL Server 2008 R2

Funkcia na podporu aktualizácia databázy SQL Server 2008 umožňuje aktualizovať databázu pre SCOM 2007 R2 na SQL Server 2008 R2. Nástroje pre túto funkciu sa v SupportTools priečinok balíka. Ďalšie informácie o tom, ako aktualizovať databázu z SCOM 2007 R2, navštívte nasledujúci článok Microsoft TechNet:
Ako na upgrade databázy z SCOM 2007 R2
V nasledujúcich inováciu scenáre, postupujte podľa krokov, ktoré sú popísané na "Ako aktualizovať databázu z SCOM 2007 R2" webovej lokalite TechNet:
 • SQL Reporting Services 2005 na SQL Reporting Services 2008 Service Pack 1 (SP1)
 • SQL, SQL Reporting Services 2008 R2 hlásenia služby 2008 Service Pack 1 (SP1)
Dôležité Ak ste inovovali z SQL Server 2005 na verziu SQL Server 2008 SRSUpgradeTool nástroj je už nainštalovaný. Upgrade databázy na SQL Server 2008 R2, odinštalovanie tejto verzie systému SRSUpgradeTool nástroj a potom nainštalujte aktualizovanú verziu, ktorá nie je zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii 4 pre SCOM 2007 R2. Odinštalovať predchádzajúcu verziu SRSUpgradeTool nástroj, postupujte nasledovne:
 1. Odstrániť SRSUpgradeHelperInstalled kľúč databázy Registry pod nasledovným kľúčom databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Microsoft operácie Manager\3.0\Reporting
 2. Odinštalovanie SRSUpgradeHelper nástroj pomocou funkcie Pridanie alebo odstránenie programov.
 3. Nainštalujte aktualizovanú verziu, ktorá nie je zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii 4 pre SCOM 2007 R2.

Automatické obnovenie zdravotná služba v scenári SQL Server zlyhania

Po SQL Server jede v režime offline, zdravotné služby Root Management. Server (RMS) prestane reagovať. Napríklad, zdravotná služba neodpovedá po SQL Server odpojí, reštartuje, alebo zlyhá. Zotaviť sa z tejto otázke, keď SQL Server je opäť k dispozícii, musíte reštartovať zdravotné služby.

Podľa predvoleného nastavenia vypnutá túto funkciu Automatické obnovenie. The DALInitiateClearPoolSeconds regulátory nastavenia, keď RMS kvapky súčasné pripojenie bazén a RMS pokúsi obnoviť pripojenie SQL. Odporúčame nastaviť toto nastavenie 60 sekundy vyhnúť sa problémy s výkonom. To configure this odporúčané nastavenie, nastaviť tieto hodnoty pre
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft operácie Manager\3.0\DAL]
podkľúče:
 • "dalinitiateclearpoolseconds"= dword:0000003c
 • "dalinitiateclearpool"= dword:00000001
Poznámka Uplatňovať DALInitiateClearPoolSeconds nastavenie, reštartujte zdravotné služby RMS.

Problémy, ktoré rieši kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
PríznakyScenár
Funkciu PRO tipy sa nepracuje správne, po nainštalovaní kumulatívnej aktualizácie 3 pre SCOM 2007 R2.Používateľom umožňuje PRO integrácie a nainštaluje Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2. Už nezobrazujú Pro upozornenia a Operations Manager denníka zapíšu udalosti, ktorá má udalosť ID 26319.
The Upozorniť zobrazenie nefunguje správne, keď zdroj upozornenie obsahuje monitory a pravidlá.An Upozorniť zobrazenie obsahuje monitory a pravidlá ako zdroj udalosti. Toto Upozorniť zobrazenie je nakonfigurovaný na použitie iba špecifické rozlíšenie štátu – nové podmienka. Po upozornenie je zvýšiť a potom uzavreté, Upozorniť zobrazenie naďalej Zobraziť uzavreté upozornenie.
Popis polí na udalosti, ktoré sa zbierajú monitorovania spravovanie pack pre Windows Azure žiadosti vždy sú prázdne.Popis udalosti sa neprenášajú na azúrovom Diagnostika a nie sú zhromažďované Azure Spravovanie Pack.

Proces monitorovania hostiteľa môže prestať reagovať na počítači, ktorý je spustený na systéme Windows Server 2003 SP2.
Keď inštanciu udalosť kód 19 je prihlásený do systémového denníka na procesorom x 86 alebo x 64-bitovej verzie systému Windows Server 2003 SP2, monitorovania hostiteľský proces môže prestať reagovať.
Výkon Diagram zobrazenie je pomalý, ak roly používateľov sú v rozsahu mnohé skupiny.
Používateľ konfiguruje viaceré skupiny užívateľov, ktoré sú v rozsahu viac objektov. Používateľ je v mnohých skupín. Keď otvoríte Diagram Zobraziť ako AD topológia, zobrazenie diagram trvá až do 10 minút na aktualizáciu.
Vo vlastnostiach web konzoly pre upozornenie, hypertextové prepojenia na Vedomostí kartu nie sú aktívne.
Používateľ pridá vlastný výrobok informácie o Vedomostí kartu monitor alebo výstrahu. Tieto informácie obsahuje prepojenie (Universal Naming Convention) alebo HTTP. Po kliknutí na prepojenie v konzole web odkaz nefunguje.
V tejto aktualizácii nie je súčasťou nasledujúcu opravu uvoľnenej SCOM 2007 R2, pretože rýchlu opravu obsahuje skripty SQL Server Transact-SQL, SQL uložená procedúra aktualizácie alebo platformy agenta aktualizácie. Ďalšie informácie o tom, ako získať rýchlu opravu tohto problému nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
981740 System Center operácie Manager 2007 R2 nezobrazuje nové vlastnosti v niektorých názorov po importe spravovanie pack
Zoznam známych problémov pre túto aktualizáciu
 • Reštartovanie služby Operations Manager
  V určitých prípadoch Operations Manager služieb môže reštartovať aktualizovaná Operations Manager agenta. Tento problém sa týka iba na počítačoch so systémom Windows Server 2008 alebo Windows Server 2008 R2. Odporúčame aktualizovať agentov v čase, keď službu reštartovať alebo reštartovať server je prijateľné. Alebo len aktualizovať zástupcov, ktorí sa stretli s jedným alebo viacerými týkajúce sa agenta otázok, ktoré sú uvedené v zozname vyriešiť problémy. Tento problém sa bude riešiť v pripravovaných Kumulatívna aktualizácia.
 • Nové spravovanie pack upraviť problém
  Keď vytvoríte nový spravovanie pack po nainštalovaní kumulatívnej aktualizácie 4, vyvážajúci spravovanie pack a zmena pomocou konzoly na zdrojovej nefunguje správne. Toto správanie sa vyskytuje, pretože zdrojovej konzoly nemôže nájsť.61 verzia Microsoft.SystemCenter.Library Spravovanie Pack. Tento problém je naplánované v Kumulatívna aktualizácia 5. Okamžité riešenia, prosím kontaktujte zákaznícka podpora Microsoft, kópiu toto administratívne pack alebo aktualizovať odkazy sekciu použiť.0 verziu toto administratívne pack.
 • Vrátenie zmien / SDK začať poruchy
  Kumulatívna aktualizácia 4 môže vrátiť viackrát. Alebo SDK služby alebo služby Config nereštartuje po vrátenie Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2. Okrem toho "CAStartServices: StartService zlyhala. Kód chyby: 0x8007041D "chybové hlásenie môže byť prihlásený, súbore denníka pri inštalácii aktualizácie. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
  936707 OPRAVIŤ: A.NET Framework 2.0 spravovanej aplikácie, ktorý má podpis Authenticode trvá dlhšie ako bežné začať
  Tento problém sa vyskytuje z dôvodu známe.NET Framework 2.0 vydanie, v ktorom zoznam odvolaných certifikátov (CRL) Oneskorenie odozvy ovplyvňuje malé percento počítačov. Ak narazíte na problém, použite jeden z nasledujúcich postupov:
  • Postupujte podľa krokov, ktoré sú popísané v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base.

   Poznámka Nemáte nainštalujte rýchlu opravu 963707, ak máte.NET rámec 2.0 Service Pack 1 (SP1) alebo novšiu verziu.NET Framework nainštalovaný.
   936707 OPRAVIŤ: A.NET Framework 2.0 spravovanej aplikácie, ktorý má podpis Authenticode trvá dlhšie ako bežné začať
   Po nainštalovaní rýchlej opravy 963707, zmeniť súbor manifestu Config služby a SDK služby postihnutých počítačoch. Tento roztok vypne RLS kontroly špecifikované spustiteľné súbory natrvalo. Vykonáte to použiť nasledujúce značky na úpravu <runtime></runtime> časti Microsoft.mom.ConfigServiceHost.exe.config a Microsoft.mom.SDK.ServiceHost.exe.config súbory, ktoré sú uložené v OM inštalačného adresára:
   <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
   <configuration>
   	<runtime>
   		<generatePublisherEvidence enabled="false"/>
   	</runtime>
   </configuration>
  • Postupujte nasledovne:
   1. Postupujte podľa krokov, ktoré sú popísané v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
    922918 Služba nespustí, a Windows Server 2003 sa zapíšu udalosti 7000 a 7011
   2. Nastavte hodnotu ServicesPipeTimeout kľúč databázy Registry 120000.
   3. Reštartujte počítač a postihnutých.
   4. Opätovné použitie Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2.

    Poznámka Kumulatívna aktualizácia 4 Inštalátor môže zobraziť chybu alebo upozornenie, proces inštalácie. Ignorovať všetky tieto upozornenia a chyby kliknutím na tlačidlo Pokračovať.
 • Keď použijete auditu zber Services (ACS) aktualizácie, budete musieť reštartovať počítač, ak sa používa súbor postihnutých. Okrem toho môžete zobraziť chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
  Chyba 2803: Dialógové okno Zobrazenie nenašiel záznam pre dialógové okno
  Ak chcete tento problém odstrániť, reštartujte počítač, ktorý má ACS nainštalované po použití aktualizácie ACS.

  Poznámka Niektoré aktualizácie správy ACS, popísaná spolu s Kumulatívna aktualizácia 3 nie sú skutočne zahrnuté do Kumulatívna aktualizácia 3 alebo Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2. Tieto aktualizácie sú dostupné v blížiacou aktualizácia.
 • Súbor HealthServiceRuntime.dll nie je aktualizovaný na niektorých počítačoch so systémom Windows 2000 agenta. To znamená, že rozlíšenie pre nasledujúci problém sa neuplatňuje:
  Proces monitorovania hostiteľskej nespustí toky činností, okamžite, keď úlohy sú doručené.
  Táto rýchla oprava nie je podporovaný na počítačoch so systémom Windows 2000 a nie je určené v nadchádzajúcej súhrnné aktualizácie.
 • Kumulatívna aktualizácia 4 agenta opravovanie zlyhania
  Ak použijete Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2, tlačné agenta nemusí zobraziť aktualizáciu zoznamu správne. Tento problém sa vyskytuje, pretože agent aktualizácie v Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2 môžu vyžadovať reštart operácie, nasledovaný opravy operáciou. Ak nereštartujete tieto servery, po použití kumulatívnej aktualizácie 3 pre SCOM 2007 R2, zástupca aktualizácie v Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 sa nepoužijú. Však reštartovať povinná, stav nastaví na týchto počítačoch. Preto budete musieť reštartovať tieto počítače a potom opraviť agenta aktualizácií v Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2.
 • Microsoft Office môže byť schopný upravovať Spoločnosť vedomostí. Tento problém nesúvisí s SCOM súhrnné aktualizácie a je zavedený rýchla oprava zabezpečenia balíka Office. Ak chcete tento problém odstrániť, použiť nasledujúcu opravu:
  2458608 Popis balíka Office Word 2007 rýchlu opravu (wordconv-x-none.msp, slovo-x-none.msp): 14. decembra 2010
  Poznámka SCOM 2007 R2 podporuje iba x 86 založený verziu Microsoft Office 2010.

Informácie o inštalácii

Táto aktualizácia sa musí použiť na počítače, ktoré hostí niektorý z nasledovných serverov Microsoft Operations Manager alebo zástupcovia:
 • Root Management Server (RMS)
 • Server Management Server
 • Server brány
 • Operácie konzoly
 • Webový server konzoly
 • Agenta, ručne nainštalované
 • Auditovať zber Services (ACS) servera
Uplatňovať táto Kumulatívna aktualizácia, musíte použiť konto, ktoré má rovnaké používateľské práva, ktoré boli použité počas inštalácie Operations Manager. Keď aktualizujete operácie správca databázy, použite konto, ktoré má lokálneho správcu práv na počítači a ktoré má poverenia správcu (SA) systému v databáze. Keď aktualizujete RMS, pomocou konta s právami správcu a, ktorá je členom skupiny Administrators Manager operácie.

Poznámka Predtým, ako použijete túto aktualizáciu, odporúčame, aby ste zálohovať Operácie databáza.


Odporúčanej inštalácii objednávky

Odporúčame nainštalovať tejto kumulatívnej aktualizácii v nasledovnom poradí pre životné prostredie:
 1. Root Management Server (RMS).
 2. Manuálne aktualizovať databázu Operations Manager a spustite súbor zahrnuté uloženej procedúry, ktoré sa diskutuje neskôr v tomto článku.
 3. Ručne importovať Management Pack, ktoré sú opísané v tomto článku.
 4. Sekundárne servery správy.
 5. Serverov brán.
 6. Nasadenie aktualizácie agenta faktormi, ktoré používajú založená objavu inštalácie.
 7. Operácie konzoly úlohu počítače.

  Poznámka Keď aktualizujete túto úlohu, vyberte Spustite Server Update možnosť z Aktualizácia softvéru dialógové okno.
 8. Web konzoly servera úlohu počítače.
 9. Auditovať zber Services (ACS) úlohu počítače.
 10. Aktualizácia agenta vyrovnať ručne nainštalované agentov.

Poznámky
 • Keď aktualizujete zložky pomocou úvodnej obrazovky Inštalátora, máte na dokončenie troch aktualizácia montérom. Keď aktualizujete súčasť ako RMS, každý inštalátor spustí a vyžaduje, aby ste kliknutím na Dokončiť po ukončení. Ďalší inštalačný program spustí automaticky.
 • Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 pozostáva z nasledujúcich troch aktualizácií:
  • SCOM 2007 R2 aktualizácie
  • Lokalizovaná aktualizácie
  • Cross-platform aktualizácie

Kroky inštalácie pre nastavenie


Ak chcete extrahovať súbory, ktoré sú obsiahnuté v tejto aktualizácii, postupujte nasledovne:
 1. Skopírujte nasledujúci súbor buď lokálny priečinok alebo dostupné sieťové zdieľanie:
  SystemCenterOperationsManager2007-R2CU4-KB2449679-X86-X64-IA64-ENU.MSI
 2. Spustiť tento súbor lokálne v každom počítači, uplatniteľné. Napríklad spustiť tento súbor v Root Management Server (RMS).

  Poznámky
  • Spustiť tento súbor použitím buď Windows Explorer alebo pomocou príkazového riadka.
  • Ak chcete spustiť tento súbor na počítači so systémom Windows Server 2008, musíte použiť príkazového. Príkazového je príkazového riadka, ktorý bol spustený pomocou Spustiť ako správca možnosť. Ak nie spustiť tento súbor systémom Windows installer podľa príkazového, úvodná obrazovka System Center Operations Manager 2007 aktualizácia softvéru neumožňuje rýchlu opravu na inštaláciu.
 3. V System Center Operations Manager 2007 Software Update okna, vyberte možnosť aktualizácie pre úlohu, ktorú bude aktualizovať.

Odporúčané kroky, ktoré uplatňuje táto Kumulatívna aktualizácia na skupinový Root Management Server


Ďalšie informácie o odporúčaných pokynov, ktoré sa uplatňuje táto Kumulatívna aktualizácia na skupinový Root Management Server, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId = 190856

Manuálne operácie, ktoré treba vykonať po aktualizácii Root Management Server a dátový sklad

Spustenie skriptov SQL
Táto aktualizácia obsahuje opravy, ktorému musia byť manuálne. Tieto opravy sa uplatňujú spustením súboru \SQLUpdate\CU4_DataWarehouse.sql proti skladu (OM údajovOperationsManagerDW) a spustením súboru \SQLUpdate\CU4_Database.sql proti OM databázy ()OperationsManager).

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Prihláste sa do počítača hostiteľov Operations Manager 2007 databázy pomocou používateľského konta, ktoré má databáza systém správcu (SA) práva na databázy stupňa Operations Manager 2007. Ak chcete vykonať aktualizáciu databázy vzdialene, prihlásiť na počítač ktorý hosťuje SQL Server Management Studio pomocou používateľského konta, ktoré má vhodné SA práva na databázy Operations Manager 2007.
 2. Spustiť SQL Server Management Studio.
 3. V Pripojenie k serveru dialógové okno, pripojte sa na inštanciu programu SQL Server, ktorý hostí databázy Operations Manager. Predvolený názov databázy je OperationsManager.
 4. Kliknite na tlačidlo Nový dotaz na paneli s nástrojmi.
 5. Z panela s nástrojmi SQL Editor použiť Dostupných databáz možnosť vyberte databázu, Operations Manager.
 6. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Otvorené, vyberte súbor \SQLUpdate\CU4_Database.sql, ktorý bol extrahovaný Windows installer (súbor .msi), a potom kliknite na tlačidlo Otvorené.
 7. Keď je súbor nahraný, kliknite na tlačidlo Spustiť v paneli s nástrojmi SQL Editor.
 8. Zobrazenie Správy tabla, na kontrolu, či Transact-SQL príkazy úspešne prebehla.
 9. Program SQL Server Management Studio.
 10. Pre dátový sklad Operations Manager, zopakujte kroky 1 až 8. Však pripojiť na inštanciu programu SQL Server, ktorý hostí Operations Manager dátový sklad, a spustite súbor \SQLUpdate\CU4_DataWarehouse.sql.
Importovať management Pack
Management Pack dodávané v ManagementPacks priečinok musí dovážať manuálne pomocou Sprievodcu importom riadenie balenia a pomocou konzoly Operations Manager. Balíkov Inštalátora systému Windows, ktoré už boli uvoľnené pre každú lokalizovanú verziu Operations Manager obsahovať vhodné lokalizovaná verzia spravovanie pack. Napríklad nasledovný súbor obsahuje lokalizovaná verzia spravovanie pack pre japonský lokalizovaná verzia Operations Manager:
SystemCenterOperationsManager2007-R2CU4-KB2449679-X86-X64-IA64-JPN.MSI
Tieto aktualizované riadenie balenia sa nachádzajú v ManagementPacks priečinok inštalačný balík:
 • Microsoft.SystemCenter.DatawareHouse.Report.Library.MP
 • Microsoft.SystemCenter.WebApplication.Library.MP
 • Microsoft.SystemCenter.WSManagement.Library.MP
Nainštalovať Linux/UNIX management Pack a aktualizovať Linux/UNIX agentov

Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 obsahuje rovnaké Linux/UNIX aktualizácie, ktoré sú zahrnuté v Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2. Preto nie je mať nainštalovať Linux/UNIX management Pack a agenti, ak ste už aktualizovaný monitorované Linux/UNIX počítače pomocou Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2. Ak ste neinovovali zo Kumulatívna aktualizácia 3 pre SCOM 2007 R2, postupujte nasledovne monitorovať Linux/UNIX počítačov:
 1. Stiahnuť a nainštalovať aktualizované spravovania balíčkov nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = b15fef5c-e331-4006-8913-be376bb0e0c1
 2. Importovať aktualizované spravovanie pack pre každú verziu Linux alebo UNIX, ktorú sledujete vo vašom prostredí.
 3. Pomocou Sprievodcu Operations Manager 2007 R2 Discovery re-discover Linux a UNIX počítačov, ktoré môžete sledovať. Po vás re-discover počítače, činidlá na týchto počítačoch upgrade automaticky.

Aktualizované podporu nástroje, ktoré sú zahrnuté v tejto kumulatívnej aktualizácii

Nasledujúce aktualizovaný súbor v SupportTools priečinok podporuje inovácie 2005 o služby SQL Reporting SQL Reporting Services 2008 a 2008 o služby SQL Reporting na SQL Reporting Services 2008 R2:
SRSUpgradeTool.exe
Poznámka Použite vhodné platformu verziu tohto súboru namiesto súboru, ktorý sa dodáva v SupportTools priečinok distribúcie mediálnych operácií Manager 2008 R2.

Rozšírené montážne pokyny v príkazovom riadku

Inštalátor (rýchla oprava utility) stiahnuť z tejto stránky rozbaliť, bootstrapping aplikácie a potrebné súbory .MSP nainštalovať Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2. Je lepšie spustiť pomôcku rýchlu opravu na každý počítač a nasadiť Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 pomocou GUI rozhranie, ktoré sa uplatňuje po spustení nástroja rýchlej opravy. Avšak, môžete tiež obísť inštalácií viacerých rýchla oprava utility, a potom priamo zaviesť vybalený adresárov a súborov na vhodné počítače. Súbory sú. \System Center 2007 R2 Hotfix Utility\KB 2449679\.

Ak sa rozhodnete nainštalovať Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 priamo pomocou príkazového riadka, použite nasledovný príkaz:

SetupUpdateOM.exe /x86msp:KB<#></#>-x86.msp /amd64msp:KB<#></#>-x64.msp /ia64msp:KB<#></#>-ia64.msp /x86locmsp:KB<#></#>-x 86 -<loc></loc>.MSP /amd64locmsp:KB<#></#>-x 64 -<loc></loc>.MSP /ia64locmsp:KB<#></#>-ia64-<loc></loc>.MSP /Agent /Silent /noreboot
Poznámka The / Tichý Vlajka nie je potrebné, ak chcete nainštalovať Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 pomocou GUI rozhranie. Nahradiť <loc></loc> parameter s kódom jazyka vhodné pre aktualizácie, ktoré ste prevzali. Nahradiť <#></#> parameter s KB číslo tejto kumulatívnej aktualizácii. Napríklad, spustite nasledovný príkaz na anglickú verziu Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2:
SetupUpdateOM.exe /x86msp:KB2449679-x86.msp /amd64msp:KB2449679-x64.msp /ia64msp:KB2449679-ia64.msp /x86locmsp:KB2449679-x 86-ENU.msp /amd64locmsp:KB2449679-x 64-ENU.msp /ia64locmsp:KB2449679-ia64-ENU.msp /Agent /Silent /noreboot

Rozšírené Montážny návod, ak používate Windows Server Core

Windows Server Core nezahŕňa niektoré knižnice DLL súbory, ako sú tieto:
Devmgr.dll
Efsadu.dll
Súbor NETPLWIZ.dll sa
Rasapi32.dll
Rasdlg.dll
Knižnica shdocvw.dll
Chýbajúcim súborom Tapi32.dll
Kumulatívna aktualizácia 4 nainštalovať na počítač so systémom Windows Server Core, postupujte podľa pokynov rozšírenou inštaláciou, ale neposkytujú jazykoch balíkov.

Príklad:

msiexec.exe /p "C:\Program Files (x 86) \System Center 2007 R2 Hotfix Utility\KB2449679\Agent\KB2449679-x86-Agent.msp" REBOOT = "reallysuppress"

msiexec.exe /p "C:\Program Files (x 86) \System Center 2007 R2 Hotfix Utility\KB2449679\Agent\KB2449679-x86-ENU-Agent.msp" REBOOT = "reallysuppress"

Rozšírené inštaláciu výučba aktualizovať ručne nainštalované agentov


S Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2, môžete ručne nainštalovaná aktualizácia agentov a nemáte použiť úplný obsah balenia. Na nasadenie aktualizácií na agenta pomocou minimálny počet požadovaných súborov, postupujte nasledovne:

 • Nainštalujte rýchlu opravu pomôcka pomocou pokynov v sekcii "Advanced montážne pokyny v príkazovom riadku".
 • Kopírovať všetky súčasti okrem ACS, brány, ManagementPacks, SCX-Gateway, SQLUpdate, nástroje technickej podpory a aktualizácia priečinky a extrahujte súbory v koreňovom priečinku (KB2449679) Inštalátora.
 • Push nový priečinok tieto coped súbory na všetkých počítačoch agenta.
 • Spustite nasledovný príkaz:
  SetupUpdateOM.exe /x86msp:KB2449679-x86.msp /amd64msp:KB2449679-x64.msp /ia64msp:KB2449679-ia64.msp /x86locmsp:KB2449679-x 86-ENU.msp /amd64locmsp:KB2449679-x 64-ENU.msp /ia64locmsp:KB2449679-ia64-ENU.msp /Agent /NoReboot
Poznámka Nahradiť ENU s kódom jazyka Kumulatívna aktualizácia 4 pre SCOM 2007 R2 balík, ktorý ste prevzali.

Zoznam súborov a úlohy
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerziaÚlohy
ServerZástupcaBránaACSX-Plat
AdtAgent.exe6.1.7221.61XXX
AdtServer.exe6.1.7221.61X
AdtSrvDll.dll6.1.7221.61X
AuditingMessages.dll6.1.7221.61X
CACore.dll6.1.7221.61XXX
DisableForwarding.ps1Nie je uplatňovanéX
EnableForwarding.ps1Nie je uplatňovanéX
EventCommon.dll6.1.7221.61XXX
FormatTracing.cmdNie je uplatňovanéXXX
HealthService.dll6.1.7221.61XXX
HealthServiceMessages.dll6.1.7221.61XXX
HealthServiceRuntime.dll6.1.7221.61XXX
HSLockdown.exe6.1.7221.61XXX
Microsoft.EnterpriseManagement.DataWarehouse.DataAccess.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.HealthService.modules.DataWarehouse.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.HealthService.modules.Notification.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.HealthService.modules.WorkflowFoundation.dll6.1.7221.61XXX
Microsoft.EnterpriseManagement.modules.Azure.dll6.1.7221.61XXX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.Console.psc1Nie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.dll-help.xmlNie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.Format.ps1xmlNie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.functions.PS1Nie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.NonInteractiveStartup.PS1Nie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.Startup.PS1Nie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.ClientShell.types.ps1xmlNie je uplatňovanéX
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.common.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.DataAbstractionLayer.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.OperationsManager.Web.ConsoleFramework.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.UI.Administration.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.UI.Authoring.dll6.1.7221.61X
Microsoft.EnterpriseManagement.UI.Authoring.Resources.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.common.dll6.1.7221.61XXX
Microsoft.mom.ConfigServiceHost.exe6.1.7221.61X
Microsoft.mom.DataAccessLayer.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.DiscoveryDatabaseAccess.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.modules.ClientMonitoring.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.modules.DataTypes.dll6.1.7221.61XXX
Microsoft.mom.RecorderBarBHO.dll1.0.0.2X
Microsoft.mom.SDK.ServiceDataLayer.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.SDK.ServiceHost.exe6.1.7221.61X
Microsoft.mom.UI.common.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.UI.Components.dll6.1.7221.61X
Microsoft.mom.UI.Console.exe6.1.7221.61X
MobileWebConsole.dll6.1.7221.61X
MomADAdmin.exe6.1.7221.61X
MOMAgentInstaller.exe6.1.7221.61XX
MOMAgentInstallerPS.dll6.1.7221.61XX
MOMAgentManagement.dll6.1.7221.61XX
MomBidLdr.dll5.2.3790.1290XXX
MOMConnector.dll6.1.7221.61XXX
MomConnectorMessages.dll6.1.7221.61XXX
MOMModuleMsgs.dll6.1.7221.61XXX
MOMModules.dll6.1.7221.61XXX
MOMMsgs.dll6.1.7221.61X
MOMNetworkModules.dll6.1.7221.61XXX
MOMPerfSnapshotHelper.exe6.1.7221.61XXX
MOMSCXLogModules.dll6.1.7000.277X
MOMV3.SP2_7221_signed.cabNie je uplatňovanéXXX
MonitoringHost.exe6.1.7221.61XXX
MPConvert.exe6.1.7221.61X
MPExport.exe6.1.7221.61X
MPImport.exe6.1.7221.61X
MPVerify.exe6.1.7221.61X
OperationalDataReporting.exe6.1.7221.61X
OpsMgrVssWriterService.exe6.1.7221.61X
PrereqResource.dll6.1.7221.61X
RootWebConsole.dll6.1.7221.61X
RSSWebConsole.dll6.1.7221.61X
SCXAgents.dll6.1.7000.277X
scxcertconfig.exe6.1.7000.277X
SecureStorageBackup.exe6.1.7221.61X
TraceConfig.exe6.1.7221.61XXX
tracefmtsm.exe6.1.7221.61XXX
TraceLogSM.exe6.1.7221.61XXX
WSSDiscovery.exe6.1.7221.61XXX
Táto aktualizácia nainštaluje aktualizované UNIX a Linux agentov a táto aktualizácia odstraňuje staršie UNIX a Linux agentov v nasledujúcom priečinku:
Program 2007\AgentManagement\UnixAgents Files\System Center Operations Manager
Aktualizované agenti majú názvy súborov, ktoré použite nasledujúci formát a číslom verzie 265:
scx-1.0.4 -265-<server type=""></server>.<server version=""></server>.<architecture></architecture>.<package type=""></package>
Poznámky
 • <server type=""></server> je názov servera produktov UNIX alebo Linux.
 • <server version=""></server> je číslo verzie typ servera.
 • <architecture></architecture> je architektúru procesora cieľového počítača.
 • <package type=""></package> je druh inštalačný súbor.
Takto je napríklad názov formát súboru pre agenta pre SUSE Linux Enterprise Server 10 (x 86):
scx-1.0.4 -265-sles.10.x86.rpm
Činidlá, ktoré sú súčasťou systémov Center Operations Manager 2007 R2 Cross platformu Kumulatívna aktualizácia 2 (rýchla 979490) majú niekoľko verzií 258. Všetky súbory agentom pre toto číslo verzie sú odstránené počas inštalácie tejto aktualizácie.

Látky, ktoré sú súčasťou programu System Center Operations Manager 2007 R2 Cross platformu Agent aktualizácia (rýchla 973583) majú niekoľko verzií 252. Všetky súbory agentom pre toto číslo verzie sú odstránené počas inštalácie tejto aktualizácie.

Látky, ktoré sú súčasťou pôvodnom vydaní System Center Operations Manager 2007 R2 majú niekoľko verzií 248. Tieto súbory sa neodstránia počas inštalácie. Avšak, tieto súbory sú nahradené 1-kilobajtové (KB) súbory. Tieto 1 KB súbory sa dajú odstrániť pomocou môžete, ak chcete:
 • scx-1.0.4-248.aix.5.ppc.lpp.gz
 • scx-1.0.4-248.aix.6.ppc.lpp.gz
 • scx-1.0.4-248.hpux.11iv2.ia64.depot.Z
 • scx-1.0.4-248.hpux.11iv2.parisc.depot.Z
 • scx-1.0.4-248.hpux.11iv3.ia64.depot.Z
 • scx-1.0.4-248.hpux.11iv3.parisc.depot.Z
 • scx-1.0.4-248.rhel.4.x64.rpm
 • scx-1.0.4-248.rhel.4.x86.rpm
 • scx-1.0.4-248.rhel.5.x64.rpm
 • scx-1.0.4-248.rhel.5.x86.rpm
 • scx-1.0.4-248.sles.10.x64.rpm
 • scx-1.0.4-248.sles.10.x86.rpm
 • scx-1.0.4-248.sles.9.x86.rpm
 • scx-1.0.4-248.solaris.10.sparc.pkg.Z
 • scx-1.0.4-248.solaris.10.x86.pkg.Z
 • scx-1.0.4-248.solaris.8.sparc.pkg.Z
 • scx-1.0.4-248.solaris.9.sparc.pkg.Z

Vlastnosti

ID článku: 2449679 - Posledná kontrola: 26. júla 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft System Center Operations Manager 2007 R2
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2449679 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2449679

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com