Informace o umístění obsahu neobsahují číslo portu, i když je tak určeno v adrese URL (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 244998 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud klient zadá požadavek na při vrácení záhlaví "umístění obsahu" je na řádku URL požadavku klienti zadán Internetové informační server (IIS) a port, neprojeví se v záhlaví "umístění obsahu" klientovi vrácena číslo portu.

Řešení

WINDOWS 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

WINDOWS 2000

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internetová informační služba 5.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internet Information Server 4.0. Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 244998 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB244998 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:244998

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com