Počítač reagovat událost ID 2022

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245077 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Serveru se systémem Windows přestane odpovídat. Server může obnovit na vlastní nebo pravděpodobně nutné jej restartovat. Klienti na server jsou odpojeni nebo přestat reagovat (zablokuje se) a v protokolu událostí systému je zaznamenána událost ID 2022.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože požadavek byl provedené Růst souboru a disk je fragmentován nebo je téměř plná. To způsobí, že volné místo hledání trvat velmi dlouho. Tento požadavek uchovává zámky úrovni systému, které jsou potřebné pro jiné požadavky na dokončení. Úkol prostředku služby Server je čekajícího také, která způsobí událost ID 2022.

Tento test lze použít aplikace, můžete generovat souboru na disku. Protože soubor vytváření časy jsou závislé na hardwaru a softwaru závislé, jste obvykle vzhled behavor porovnat očekávání proti prostředek disku dotyčný podle pokusu o vytvoření souboru 1 gigabajt na známé prázdný nebo čistého oddílu disku na podobný hardware.

Například na oddíl systému vytváření souborů trvat méně než sekundu zatímco vytváření souborů může trvat pět sekund na oddílu data. Rozdíl v čase označuje, že se jedná o tento problém. Samozřejmě je nutné spustit tento test, zatímco uživatelé přistupují není tento oddíl data.

K tomuto problému dochází také při pokusu o růst ukončení konce souboru (EOF) velké množství. Má byla vidět se soubory PST.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, Defragmentace disku nebo přidělit další místo na disku.

Vlastnosti

ID článku: 245077 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 1
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 2
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnetwork kbprb KB245077 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245077

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com