7 BIT není v uvozovkách při použití příkazu "FETCH (BODYSTRUCTURE)" požadovat pro určitou zprávu v prostředí 2010 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2451101 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Připojení k serveru Microsoft Exchange Server do roku 2010 klientský přístup pomocí aplikace protokolu IMAP (Internet Message Access Protocol). PoužitíFETCH (BODYSTRUCTURE)příkaz požadovat pro konkrétní zprávu. V takovém případě může vrátit Exchange Server 2010 nesprávný výsledek. Řetězec ve výsledku šesté pozici "jedné části konstrukce" by měla být v uvozovkách. Mělo by být "7 BITŮ" namísto 7 BITŮ.

Například očekáváte byla vrácena následující výsledek:
FETCH (BODYSTRUCTURE ("text" "plain" ("format" "flowed" "charset" "US-ASCII") NIL NIL "7BIT" 14 3 NIL NIL NIL NIL) FLAGS (\Seen))
Však je vrácena následující výsledek:
FETCH (BODYSTRUCTURE ("text" "plain" ("format" "flowed" "charset" "US-ASCII") NIL NIL 7BIT 14 3 NIL NIL NIL NIL) FLAGS (\Seen))

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2529939Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2451101 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbsurveynew kbmt KB2451101 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2451101

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com