Pro správu akcií na serveru nezobrazí.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245117 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o zobrazení sdílené položky správy (například c $, d $, admin $ a IPC $) z počítače se systémem Microsoft Windows NT Server 4.0 nebo Microsoft Windows 2000 nemusí být zobrazeny sdílené položky. Při restartování počítače, může stále nebude moci zobrazit sdílené položky.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud hodnoty AutoShareServer a AutoShareWks v HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters klíče jsou nastaveny na hodnotu 0 (nula).

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows


Chcete-li tento problém vyřešit, nakonfigurujte hodnot registru AutoShareServer a AutoShareWks použít data hodnotu 1 (jedna):

 1. Spusťte Editor registru (Regedt32) a potom vyhledejte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters
  					
 2. Konfigurovat hodnoty AutoShareServer a AutoShareWks na 1 (jedna).
 3. Ukončete program Editor registru.
 4. Restartujte počítač, aby aktivní sdílené položky.

Vlastnosti

ID článku: 245117 - Poslední aktualizace: 2. března 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB245117 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245117

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com