Správcovské zdieľané položky sa nezobrazia na serveri

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 245117 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite zobraziť správne akcií (pre napríklad, c$, d$, admin$ a IPC$) z počítača so systémom Microsoft Windows NT Server 4.0 alebo Microsoft Windows 2000 akcií sa možno nezobrazujú. Keď reštartujete počítač, môžete môže stále môcť zobraziť akcie.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak AutoShareServer a AutoShareWks hodnôt vo HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters kľúč sa nastavia na 0 (nula).

RIESENIE

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Ak chcete vyriešiť tento problém, nakonfigurujte Hodnoty databázy registry AutoShareServer a AutoShareWks používať údaje hodnoty 1 (jeden):

 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32) a potom vyhľadajte nasledujúci kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanmanServer\Parameters
  					
 2. Konfigurovanie AutoShareServer a AutoShareWks hodnoty 1 (jeden).
 3. Ukončite Editor databázy Registry.
 4. Reštartujte počítač a aktivujte akcií.

Vlastnosti

ID článku: 245117 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbprb kbmt KB245117 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:245117

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com