Názor nástroje v aplikaci Internet Explorer 9 Beta nelze spustit v počítači se systémem 64bitovou verzi systému Windows, který má Windows Live Essentials 2011 nainstalován

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2452648 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Windows Live Essentials 2011 nainstalujete do počítače se systémem 64bitovou verzi systému Windows, který má systém Windows Internet Explorer 9 Beta.
  • Zkuste použít nástroj názor v aplikaci Internet Explorer Beta 9.
V tomto případě nástroj názor nespustí a zobrazí následující chybová zpráva:
Nainstalujte Windows Live ID přihlásit pomocníka
Okno s chybovou zprávou navíc obsahuje následující odkaz:
Získání systému Windows Live ID přihlásit pomocníka
Při pokusu o stažení a instalaci Windows Live ID přihlášení pomocníka z odkazu budete upozorněni, který jste již nainstalována novější verze.

Příčina

Tento problém nastává z důvodu změny k Windows Live ID Sign-in Assistant pro Windows Live Essentials 2011. Tato změna vyžaduje aplikace, které používají Windows Live ID Sign-in Assistant na úplnou cestu požadované knihovny DLL. Odeslat názor nástroje v aplikaci Internet Explorer Beta 9 nepoužívá úplnou cestu k požadované knihovny DLL. 32Bitové verze nástroje názor tedy pokusí načíst knihovnu DLL 64 bit. Toto chování způsobuje selhání, který je interpretován jako Windows Live ID Sign-in Assistant není nainstalována.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, inovujte na nejnovější verzi aplikace Internet Explorer 9.

Stáhněte aplikaci Internet Explorer


Vlastnosti

ID článku: 2452648 - Poslední aktualizace: 5. prosince 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9 Beta
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix atdownload kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2452648 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2452648

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com