Narzędzie Prześlij opinię w wersji Beta programu Internet Explorer 9 nie uruchamia się na komputerze, na którym jest uruchomiony 64-bitowych wersji systemu Windows, i który posiada Windows Live Essentials 2011 zainstalowane

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2452648 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Windows Live Essentials 2011 można zainstalować na komputerze, na którym jest uruchomiony 64-bitowych wersji systemu Windows i że został zainstalowany system Windows Internet Explorer 9 Beta.
  • Możesz spróbować użyć narzędzia Prześlij opinię w wersji Beta programu Internet Explorer 9.
W tym scenariuszu nie można uruchomić narzędzie Prześlij opinię i zostanie wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Zainstaluj system Windows Live ID Sign-in Assistant
Dodatkowo okno komunikatu błędu zawiera następujące łącze:
Uzyskaj Windows Live ID Sign-In Assistant
Podczas próby pobrać i zainstalować program Windows Live ID Sign-In Assistant z łącza są zgłoszone już zainstalowana nowsza wersja.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu zmiany do systemu Windows Live ID Sign-in Assistant dla Windows Live Essentials 2011 r. Zmiana ta wymaga aplikacji korzystających z systemu Windows Live ID Sign-in Assistant Aby odwołać się za pełną ścieżkę wymagane biblioteki DLL. Jednak narzędzie Prześlij opinię w wersji Beta programu Internet Explorer 9 nie używać pełną ścieżkę wymagane biblioteki DLL. W związku z tym 32-bitowa wersja narzędzia Prześlij opinię próbuje załadować biblioteki DLL 64-bitowych. To zachowanie powoduje błąd, który jest interpretowany jako Windows Live ID Sign-in Assistant nie zainstalowane.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uaktualnić do najnowszej wersji programu Internet Explorer 9.

Pobieranie programu Internet Explorer


Właściwości

Numer ID artykułu: 2452648 - Ostatnia weryfikacja: 5 grudnia 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 9 Beta
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix atdownload kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2452648 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2452648

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com