Önceki Kayıt Defterini Geri Yüklerken "Sistem Geri Yükleme İşlemi Başarısız Oldu" Hata İletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 245412 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir önceki kayıt defterinden scanreg/restore</a0> komutunu kullanarak geri yüklediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Microsoft kayıt defteri denetleyicisi
Sistem Geri yükleme işlemi başarısız oldu.

Neden

Bu davranış, kaydedilen kayıt defterlerinin en eski sürümünü geri yükleme girişimi nedeniyle oluşur. En yüksek kayıt defterleri zaten kaydedilmiş olarak Scanreg.ini dosyası içinde ayarıyla belirlenen MaxBackupCopies.

Eski kayıt defterini geri yükleme girişiminde bulunduğunuzda, geçerli kayıt defterini yedeklemek Windows çalışır. Geri yükleme girişiminde bulunan kayıt defteri yedek üzerine Windows çalışır, çünkü geri yükleme işlemi başarısız olur.

Not: bilgisayarınızı eski kayıt defterini yedekleme, yine de geçerli kayıt defterinin yedeğini ile değiştirilir ve eski kayıt defterini geri yüklemek kullanılamaz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, scanreg/restore</a0> komutunu kullanmadan önce aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirin:
  • Bir veya daha fazla yer açmak için başka bir yedekleme diğer kaydedilen kayıt defteri yedekleri yeniden adlandırın.
  • Geçerli kayıt defterinin bir yedek sağlamak üzere Scanreg.ini dosyası MaxBackupCopies ayarını artırın.
El ile de kayıt defteri dosyaları, geçerli kayıt defterinin bir otomatik yedekleme engelleyen geri yükleyebilirsiniz. Bu seçenek hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
220878Hata İletisi: Geri Yükleme İşlemi Başarısız

Özellikler

Makale numarası: 245412 - Last Review: 25 Ocak 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb KB245412 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:245412

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com