Chybové hlásenie pri pokuse o importovanie súboru .pst do programu Outlook pre Mac 2011: "Outlook došlo k problému a je potrebné zavrieť"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2454260 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse o importovanie súboru .pst do programu Microsoft Outlook pre Mac 2011, sa môžu prejaviť nasledujúce problémy:

 • Program Outlook môže zlyhať.
 • Môžete mať možnosť import súboru, ale program Outlook môže zlyhať pri spustení. A dovážané priečinky neobsahujú žiadne e-mailové správy.
 • Môže zobraziť chybové hlásenie, nasledovnému:

  Outlook došlo k problému a je potrebné zavrieť. Došlo k chybe a je potrebné zavrieť.

  Kliknutím zobrazíte ďalšie informácie o tejto chybe sa zobrazí takto:

  Signatúra: EXC_BAD_Access

  Havaroval modul posun: 0x00008ec0

  Vinu názov modulu: CoreFoundation

  Vinu modul Offset: 0x0008ec0


Riešenie

Chcete vyriešiť tento problém, Stiahnite a nainštalujte najnovšie úrad pre Mac aktualizácia.

PoznámkaAkýkoľvek súbor PST, ktorý bol vytvorený v programe Outlook 2003 alebo v staršej verzii bude vo formáte ANSI. Tento formát sa nedajú importovať do programu Outlook pre Mac 2011.

Posledná Office pre Mac aktualizácia má nejaké opravy, ktorá rieši problém s importom súborov .pst. Ďalšie informácie o možnostiach získania najnovšie úrad pre Mac aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

323601 Ako získať najnovšiu verziu produktu spoločnosti Microsoft na počítači Macintosh

Ak problém pretrváva vyskytnúť po nainštalovaní najnovšej aktualizácie, postupujte nasledovne:

Po importe súboru .pst, uistite sa, že kliknete na šípku trojuholník Rozbaľte priečinok Microsoft PST ako je znázornené tu:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Rozbaľte priečinok Microsoft PST


Keď používate program Outlook na počítači, aplikácia vytvorí súbory .pst a archívov automaticky. Importovať archivované .pst súbor. Namiesto toho znova vytvoriť súbor .pst, a potom znova skúste importovať súbor.

Ak chcete vytvoriť súbor .pst v počítači, všetky položky (e-mailových správ), ktoré sú umiestnené v koreňovom priečinku sa nenaimportuje. Mali by ste vytvoriť podpriečinky, presuňte všetky e-mailové správy do podpriečinka sa nachádza v koreňovom priečinku, a potom importovať do programu Outlook pre Mac.

Ak ste boli schopní importovať súbor .pst, ale program Outlook sa nespustí, stlačte klávesSHIFT a potom kliknite na ikonu programu Outlook. Kliknite na položkuprogramu Outlook, a potom vybertevypnúť pripomenutia Office.

Ak ste prijali chybové hlásenie, ktoré je spomenuté v časti "Príznaky", skúste vytvoriť súboru .pst bez kontakty, a potom importujte súbor.

Ak problém pretrváva, postupujte nasledovne:
 • Samostatné súbory .pst. Vytvorenie samostatného .pst súbory pre kontakty, kalendár a e-mail. (T. j. vytvoriť tri samostatné .pst súbory.)
 • Pokúste sa vytvoriť samostatného .pst súbory z priečinkov v programe Outlook pre systém Windows. Skúste rozbíjanie problém priečinok do menších priečinkov.
 • Importovať priamo z pevného disku, ktorý používa program Outlook pre Mac (napríklad kopírovanie PST na pevnom disku pred importom). Toho istého súboru .pst z externého disku na pevný disk a potom skúste import znova. Problém s výkonom, ktoré by mohli byť vnímané ako pád pri importe z sieťovú jednotku alebo médiá môžu byť zamenené za problém s súbor .pst.

Ak tieto metódy problém nevyrieši, obráťte sa na služby podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft vhttp://support.Microsoft.com/contactus.

Uistite sa, že máte k dispozícii nasledujúce informácie:
Technické podporné činidlo vás môže požiadať o kópiu .pst byť schopný reprodukovať problém na svojom počítači.

1. Akú verziu Outlook pre platformu Windows .pst vytvorený?
3. Aká je veľkosť importovaného súboru PST?
4. Aké typy e-mail účet (POP, IMAP a Exchange)?
5. Čo robí PST súbor obsahuje (kontakty, osobné priečinky, upomienky a podobne)
6. Aký je prevod prostriedkov použiť na získanie súboru z počítača Mac (palec disk, DVD, externý disk a podobne)?
7. Aké MAC OS používate?


Vlastnosti

ID článku: 2454260 - Posledná kontrola: 3. septembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbmt KB2454260 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2454260

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com