INFORMACE: Použití "-localquorum" instalace clusterem MSCS Jednoduchý uzel Switch

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245626 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud zadáte "-localquorum" parametr při spuštění instalace Microsoft Cluster Server programu lze získat místní kvorum clusteru.

Další informace

Předchozí procedury foregoes nutné nutnosti sdíleného disku SCSI a tedy nainstalovat clusteru na běžný pracovní stanici se systémem Windows NT 4.0 Server Enterprise Edition nebo Microsoft Windows 2000 Advanced Server nebo Data Center. Toto nastavení je ideální pro vývoj a testování vlastní zdroje DLL a programů podporujících clusteru. Se však nelze k testování možnosti převzetí služeb při selhání ani správně otestovat prostředku má závislost na prostředku disku. Navíc je pouze možné nainstalovat Clusterovou službu na jednom uzlu (počítač) při použití tohoto přepínače. Není možné k víceuzlové clusteru při clusteru nastavena použití tohoto přepínače.
Místní kvorum se primárně používá pro testování prostředky clusteru bez výdajů hardwaru clusteru. V určitých situacích můžete použít jednouzlový cluster s místního kvora ve výrobě. Pokud máte není "Fyzického disku" nebo prostředky výrobců úložiště a mít pouze místní kvorum jako ukládací zařízení, můžete spustit výrobní využívat více síťový název a adresu IP funkce. Pokud nainstalován nebo vytvořili fyzického disku nebo prostředek výrobců úložiště clusteru musí být uvedena na seznamu clusteru.

Instalace Windows NT 4.0 místní kvorum clusteru:
 1. Windows NT Server Enterprise Edition Component CD-ROM vložit.
 2. "Instalace - localquorum" spustit z adresáře \MSCS\Cluster\I386 (nebo alfa). Spustí se Průvodce instalací Microsoft Cluster Server.

Instalace místní kvorum clusteru systému Windows 2000:
 1. Z ovládacího panelu klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat programy.
 2. Klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat součásti systému.
 3. Klepněte na příkaz Clusterovou službu a potom klepněte na tlačítko Další. Dokončení instalace.
 4. Zobrazí se Průvodce konfigurací clusteru. Klepněte na tlačítko Storno zrušit tohoto průvodce a klepnutím na tlačítko Další potvrzení informační zpráva o nutné spustit později na konfiguraci clusteru.
 5. Z % Systemroot%\Cluster spustit "cluscfg - localquorum". Spustí se Průvodce konfigurací Clusterové služby.

Z tohoto bodu stejně, jako by byly nastavení pravidelných clusteru postupujte podle pokynů průvodce. Jediný rozdíl je, že nejste vyzváni k výběru disku kvora.

Vlastnosti

ID článku: 245626 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Cluster Server 1.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB245626 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245626

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com