Exchange Server'ın yedekleme bir Terminal Server istemcisi'nden bitiş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 245664 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Terminal Server istemci oturumundan Microsoft Windows NT Yedekleme programı kullanarak bir Exchange Server veritabanının yedeğini gerçekleştiriyorsanız, aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
server_name Microsoft Exchange hizmeti hata bildirdi. Daha fazla bilgi için olay günlüğünü denetleyin.
Uygulama olay günlüğüne aşağıdaki olay kaydedilebilir:
Olay kaynağı: NTBackup
Olay KIMLIĞI: 8010
Açıklama:
Microsoft Exchange hizmetleri bir ça?r? 'BackupRead() 'ek veri'-' dan 'c7ff000d' döndürdü.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014En son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bir Terminal Server istemci oturumundan Windows NT Yedekleme programını kullanın. Windows NT Yedekleme programı, yerel Exchange sunucu bilgisayarda çalışan veya bir uzak sunucuda başka bir Windows NT Yedekleme programı kullanarak yedekleme.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 245664 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbqfe KB245664 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:245664

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com