Zdroj textu v dialogovém "Zadejte síťové heslo" je příliš malá

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 245763 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při připojení k serveru proxy Firewall1 z Internet Explorer 4.01 Service Pack 2 (SP2) změnit heslo na serveru Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) obdržet zkrácený chybové zprávy v poli zdroj v dialogovém okně Zadat síťové heslo. Text může být například
[Heslo FW 1] FW-1 aplikace
Namísto
FW-1 [heslo FW 1] vaše heslo vypršelo. Zadejte nové heslo
V aplikaci Internet Explorer 5 a 5.01 chybová zpráva může číst "Proxy/firewall" namísto "Zdroj".

Příčina

V dialogovém okně statický text je příliš malá obsahovat zprávu celý server.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer verze 5.01. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
267954Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 5.01 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Potřebujete-li tento problém odstranit, požádejte o opravu služby technické podpory společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aplikaci Internet Explorer verze 5.01 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 245763 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbfix kbqfe kbui KB245763 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:245763

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com